NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
klurigomeubels
Autor Wiadomość
nataleczkape 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 7:13 pm   klurigomeubels

Czy ktoś zamawiał meble przez tą stronę .klurigomeubels. słyszeliście jakieś opinie o tym sklepie?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Mar 02, 2014 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
annahermann
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 5
Wysłany: Sob Mar 08, 2014 9:40 pm   

Kupilam od nich najpierw lozko dla corki teraz meble sa w porzadku, dzialaja jako firma holenderska maja chyba cztery sklepy internetowe
 
 
MagdaFranek 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 16
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 5:30 pm   

Nie polecam nawet wrogowi. Strasznie opóźnienia w dostawie kończące się nie dostarczeniem towaru. Właściciel ciągle wymyśla głupie powody przez które towar nie będzie dostarczony w określonym terminie. Oczywiście te bzdury usłyszymy jak sami zadzwonimy, bo nikt nie raczy nas poinformować o czymkolwiek.
 
 
sylwekprv 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 6
Wysłany: Śro Lis 19, 2014 12:51 pm   

Zamówiłem meble przez tą firmę i jeszcze ich nie dostałem, czekam już dwa miesiące i ciągle mnie zbywają, a teraz to już całkiem powyłączali telefony. Nie zamawiajcie nic przez tą firmę chyba, że nie zależy wam na czasie. :013:
 
 
AgataN 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 9
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 5:58 pm   

Zamówiłam meble również przez Klurigo pod koniec sierpnia. Data dostawy zmieniana była 2 razy, po czym dostałam maile, że dystrybutor zbankrutował i niestety ale oni nie beda w stanie odyskać naszych pieniędzy... powiedzieli, że ich adwokaci powinni w przeciągu 1 tygo się do nas odezwać. Oczywiście nikt się do nas nie odezwał. POstanowiłam więc , żę wyślę do nich oficjalny list (na holenderskiej stronie konsumenta są wzory listów, które można wysłać do sprzedawcy internetowego, jeżeli nie wywiązał sie z umowy) na adres podany na ich stronie, jak również ten sam adres jest w bazie danych KvK. I list do mnie wrócił!!! Zaznaczony był powód - nikt tam nie mieszka. Od razu zgłosiłam ta sytuację do Kvk (ze maja w bazie danych zarejestrowaną firmę na fałszywy adres) a Ci powiedzieli , ze zgłoszą to gminie. W tym momencie pozostaje już tylko zgłosic tą sprawe na policje.
 
 
lanadelrej
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 8:56 pm   szkoda czasu i pieniędzy!

Zamówiłam u nich meble w sierpniu i zamówienie dotarło parę dni temu, ale nie całe! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy straconych na telefony...Oczywiście o wszystko trzeba się dowiadywać samemu, bo oni z informacją zadzwonić nie potrafią! Nie polecam nikomu!
 
 
p.smotrys 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 30
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 9:02 pm   

Razem z żoną zamówiliśmy u nich meble pod koniec października, termin dostawy był na 15 listopada.
Niestety w międzyczasie termin zmienił się dwukrotnie aż w końcu od trzech dni kontakt z firmą się urwał, telefony wyłączone i prawdopodobnie oznacza to, że zwyczajnie nas okradziono.
W poniedziałek zgłaszamy sprawę do KvK oraz na policję.
 
 
AgataN 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 9
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 9:22 pm   

Panie p.smotrys ja już zgłosiłam tą sprawę na policję i wydaje mi się, że jak dostaną więcej zgłoszeń , to zaczną działać szybciej..
 
 
sylwekprv 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 6
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 9:36 pm   

Im więcej zgłoszeń na policje tym lepiej, sam też się wybieram oczywiście trzeba najpierw ustalić afsprak
 
 
AgataN 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 9
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 9:40 pm   

sylwekprv całe zgłoszenie można zrobić przez internet na stronie https://www.mijnpolitie.nl/if.shtml
zajmuje to ok 10 min bez wychodzenia z domu ;)
 
 
p.smotrys 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 30
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 9:48 pm   

Skoda tylko, że nie odzyskamy naszych ciężko zarobionych pieniędzy :/
 
 
sylwekprv 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 6
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 9:53 pm   

Dzięki już wypełniam!
 
 
p.smotrys 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 30
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 10:02 pm   

Ja przed chwilą również wypełniłem zgłoszenie.

[ Dodano: Sob Lis 22, 2014 9:40 am ]
Dzisiaj wchodząc na ich stronę przywitał mnie taki komunikat


Mając na uwadze to, że może to być jedynie kolejna tania zagrywka z ich strony, poczekam z wycofaniem zgłoszenia na Policję.
Dodatkowo jeżeli nie nastąpi żaden kontakt z ich strony w ciągu wspomnianych 48 godzin, to po upływie tego czasu pofatyguję się również do KvK i przedstawię im zrzuty ekranu z zamówieniem, danymi firmy itd.
Dodatkowo za niewielką opłatą €2,65 można uzyskać z KvK pełne dane firmy z imionami i nazwiskami właścicieli włącznie.
Ostatnio zmieniony przez p.smotrys Sob Lis 22, 2014 10:13 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AgataN 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 9
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 7:49 pm   

p.smotrys 3 tygodnie tem dzwoniłam do KvK, gdyż jak pisałam wczesniej wysłałam oficjalni list po holendersku do klurigo, na podany na ich stronie adres i list ten wrócił z wiadomością , że nikt nie mieszka pod podanym adresem. Całą sprawe przedstawiłam Pani na infolini KvK i mowie jej , że firma zarejestrowana u nich podała fałszywy adres. Pani poinformowała mnie, że oni nie maja w tym kierunku dużych możliwości..ewentualnie moga zawiadomic gmine. I mi sie wydaje, że jezeli do jakieś instytucji w tym momencie isc to raczej do gimy...bo aby zarejestrować firme w KvK trzeba miec wyciag z gminy o aktualnym adresie.

[ Dodano: Sob Lis 22, 2014 7:57 pm ]
A co do wycofania zgloszenia na policji , to zrobie to tylko w momencie gdy otrzymam zamowione meble lub 100% kwoty , która zapłaciłam.
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 9:22 pm   

KvK tu niestety wiele nie pomoze, tylko policja.

Jesli przelewaliscie im pieniadze na konto bankowe to po zgloszeniu na policje mozna skontaktowac sie z ich bankiem.

Mozna dac ich tez jeszcze na ta strone http://www.opgelicht.nl

PS. Tekst holenderski na stronie prosto z Google Translatora :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group