NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W Europie jesteś u siebie - zagłosuj w Holandii
Autor Wiadomość
Jan_Wątpliwy
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 1
  Wysłany: Nie Mar 09, 2014 10:45 pm   W Europie jesteś u siebie - zagłosuj w Holandii

Czołem Panie i Panowie!

Zapewne wiecie o tym że Polacy w Holandii to niestety bardzo często jest dyżurny chłopiec do bicia holenderskich polityków i mediów. Zbliżające się wybory do rad gminnych i parlamentu to doskonała okazja aby to zmienić. Pokażmy Holendrom, że chodzimy na wybory i że jesteśmy zdyscyplinowanym elektoratem tak jak robią to na przykład imigranci z Maroka czy też Turcji. Oni chodzą regularnie na wybory i mają swoją reprezentację w parlamencie czy radach miastach.

To samo musimy robić my. Dlatego chciałem Was prosić o dwie przysługi:
1) Wspierajcie akcję Polonii holenderskiej "W Europie jesteś u siebie. Zagłosuj w Holandii" https://www.facebook.com/pages/W-Europie-jesteś-u-siebie-Zagłosuj-w-Holandii/592223287513146?id=592223287513146&refsrc=http%3A%2F%2Fpolonia.nl%2F
2) Idźcie głosować na wybory gminne i do Parlamentu Europejskiego

Nie chcę Wam mówić na kogo macie głosować. Po prostu idźcie i głosujcie. Pokażmy że Polacy to licząca się siła polityczna w Holandii.
 
 
vliender
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 26
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 10:29 pm   

I ja ciebie w twoim mysleniu calkowicie popieram, rowniez ide na wybory. Polacy, pokazmy ze trzeba sie z nami rowniez liczyc !
_________________
Na tym świecie jesteś, kim jesteś. Możesz być jednym z dwóch... Możesz być kimś, lub nikim.
 
 
bolba 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 36
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 9:33 pm   

na kogo bedziecie glosowac? zrobilam szybko "kalkulacje" i wyszlo mi, ze, jako polce, najbardziej oplaca sie glosowac na partje wildersa: bo im wiecej bezsensownych dyskusji populistycznych i dziwnych zadan i spelniania zyczen ludzi popierajacych wildersa (wyobrazam sobie, ze wiekszosc siedzi na zasilku od lat), tym dalej od zmian konkretnych i pracy dla holendrow, a w konsekwencji: wiecej pracy dla polakow. czyli symbioza polakow z holendrami
 
 
Jagus
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 6
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 7:49 pm   

Głupie podejście jeżeli ktoś się nie zna na polityce, prawie i historii to po co ma głosować ?
Idiotyzm.
 
 
Karol_ 
Poczatkujacy
Carpe diem.

Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Maas
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 11:06 pm   

Kazdy ma prawo oddac glos i nie uwazam tego za idiotyzm wrecz przeciwnie.
_________________
"Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.'' - Confucius
 
 
Kasica31 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 56
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 6:19 pm   

Jagus napisał/a:
Głupie podejście jeżeli ktoś się nie zna na polityce, prawie i historii to po co ma głosować ?
Idiotyzm.

To moze wlasnie ktos zaczyna zdobywac ta wiedze wlasnie chociazby poprzez zbieranie informacji przed wyborami,na kogo warto zaglosowac?Glupim podejsciem-w mojej ocenie bynajmniej,jest zyc w danym kraju i nie korzystac z prawa wyborczego :119:
Ostatnio zmieniony przez Kasica31 Wto Kwi 15, 2014 6:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jagus
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 6
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 7:03 pm   

Jeżeli się na czymś nie znam to wolę tego nie robić, bo w większości przypadków to zepsuje tak samo jest w polityce. Ludzie czerpią wiedzę ze skorumpowanych stacji telewizji, lub innych medii, które manipulują swoim przekazem poprzez wiadomości podprogowe. Demokracja to najgłupszy ustrój na świecie mohery, pijaczki z pod sklepu mają możliwość głosowania ( sam widziałem przypadki jak partia Palikota kupowała alkohol za głos na ich partie pijaczkom ).

Jak może ktoś głosować bez znajomości podstaw politycznych, ekonomi, bądź prawa ? Podtrzymuje swoje zdanie to jest IDIOTYZM :013: To przez ludzi jest w Polsce jak jest, bo to oni głosowali. Cała europa się sypie przez socjaldemokracje ten ustój nie ma prawa bytu.

Pozdrawiam,
Łukasz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group