NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vrijemarket Tiel
Autor Wiadomość
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:30 pm   Vrijemarket Tiel

Elo,

ostatnio byłem na tym targu (Spoorstraat), ale dużo się zmieniło - wiele stoisk usunięto, jest jak by mniej towaru.
Wiadomo co się stało?

Macie adresy takich punktów?

Co ciekawe jedynie tam mają świetne okulary przeciwsłoneczne, które nie są robione na jedno kopyto jak w "normalnych" sklepach.
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 5:48 am   

Tam zawsze było trochę ubogo... To są pomieszczenia po starym veilng Tiel a nikt nie wpadł na pomysł, żeby ktoś tam owoce i warzywa sprzedawał. Stoisko z żywnością, 10% dobrej reszte over de datum...

Co się stało? Albo klientów mniej albo klientów mniej i jeszcze ktoś dosadził wyższe opłaty za stoiska...
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 10:50 am   

Przedostatni raz byłem tam w sierpniu 2013 i było lepiej, więcej ludzi na pewno.

Teraz to było mało stanowisk i mało ludzi, trza poszukać innego targu :)
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 9:30 pm   

Jest w Utrechcie...

Swego czasu jeździliśmy nawet w parę osób do takich przybytków jednak ja przestałem... Mam w planach w Tiel rower zakupić i chyba tyle...

Przestałem tam jeździć, bo raz wstęp: około 3 euro niby nie dużo ale jednak 3 euro. Ubrania, w galerii Veenendaal czy Utrecht koszulka dobrej jakości - 3-4 euro bazar od 5 euro jakość nie zawsze. Warzywa, owoce w Utrechcie płacisz połowę mniej, niestety połowę z tych warzyw nadaje się do zjedzenia ze smakiem. Gastronomia ceny podobne jak w moim mieście u Turków czy patat boerów i tu wracamy do ceny za wjazd na targ. W końcu używane rzeczy, czasem odnosiłem wrażenie że te starocie stoją tam dłużej niż mają lat... kiedyś zagadnąłem sprzedawcę o maszynkę do mięsa tak starą stalową 25 euro i ani ceta mniej,cóż powiedziałem że dam 10 i zaraz ją wezmę o dziwo oddał mi ją...
Owe bazary oferują też kosmetyki i chemię. Proszek witte reus paka taka chyba 5 kilo 15 uro w Jumbo czy Ah identyczne były po 10...

Bardziej polecam marktplaats i najbliższą okolicę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group