NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwangbevel jak zapłacić?
Autor Wiadomość
bachen 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 11:29 am   Dwangbevel jak zapłacić?

Witam,

Otóż mam taki problem, że dostałem właśnie Dwangbevel ( wezwanie komornicze do zapłaty ). Jednak nie ma żadnego euro acceptigro czy coś i w sumie nie mam pojęcia jak mogę to zapłacić. Z tyłu są jakieś numery kont, ale nie wiem czy to jest to? I jaki miałbym też niby dać tytuł przelewu? Ktoś pomoże?

Drugie pytanie. Nie potrafię dodzwonić się do belastingu na numer dla nie rezydentów. Cały czas jest jakaś niderlandzka poczta. Ktoś wie na jaki numer i w jakich godzinach można zadzwonić do belastingu, żeby pogadać z kimś po angielsku?
Ostatnio zmieniony przez bachen Sob Mar 29, 2014 11:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 1:31 pm   

bachen napisał/a:
Z tyłu są jakieś numery kont, ale nie wiem czy to jest to? I jaki miałbym też niby dać tytuł przelewu? Ktoś pomoże?

Popros kogos o przetlumaczenie albo wrzuc skan.W opisie (opmerkingen) umieszczasz swoje dane i tytul przelewu.
bachen napisał/a:
Drugie pytanie. Nie potrafię dodzwonić się do belastingu na numer dla nie rezydentów. Cały czas jest jakaś niderlandzka poczta. Ktoś wie na jaki numer i w jakich godzinach można zadzwonić do belastingu, żeby pogadać z kimś po angielsku?

Z tego co wiem,to nie maja obowiazku rozmawiac po angielsku.Zalezy od ich dobrej woli.Popros kogos kto zna holenderski,zeby zadzwonil w Twoim imieniu.

[ Dodano: Sob Mar 29, 2014 1:37 pm ]
Probujesz na ten nr tel. ?
Tax Information Line for Non-resident Tax Issues

Telephone number: (055) 538 53 85
From abroad +31 555 385 385
 
 
bachen 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 5:42 pm   

Mathnl napisał/a:

Popros kogos o przetlumaczenie albo wrzuc skan.W opisie (opmerkingen) umieszczasz swoje dane i tytul przelewu.

Mam do dyspozycji tylko translator googla. Już nie chce płacić żadnym kancelariom za tłumaczenia, bo mi szkoda kasy. Ostatnio już zapłaciłem za wykonanie telefonu w mojej sprawie i to była strata czasu ( 3 tygodnie czekania ). Chce to załatwić sam.

Translator przetłumaczył mi część tekstu tak:

"Prosimy o zamieszczenie odniesienia płatności. Można znaleźć odniesienie płatności w następujący sposób: przejdź do www.belastingdienst.nl i szukać tam odniesienie płatności. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie."

No i teraz nie wiem czy wystarczy wpisać swój numer sofi,date urodzenia, dane i belasting sobie sam wszystko znajdzie? Czy muszę coś wpisać, żeby nie było pomyłek żadnych?

Cytat:
godzinach można zadzwonić do belastingu, żeby pogadać z kimś po angielsku?
Z tego co wiem,to nie maja obowiazku rozmawiac po angielsku.Zalezy od ich dobrej woli.Popros kogos kto zna holenderski,zeby zadzwonil w Twoim imieniu.

[ Dodano: Sob Mar 29, 2014 1:37 pm ]
Probujesz na ten nr tel. ?
Tax Information Line for Non-resident Tax Issues

Telephone number: (055) 538 53 85
From abroad +31 555 385 385


Tak pod ten numer. Wiele razy i jest tylko jakaś niderlandzka poczta. Nic nie rozumiem. Naciskam przyciski i też nic to nie daje.
 
 
Niunia27 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 113
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 4:19 pm   

Kiedyś to przerabiałem. Bodajże w górnym prawym rogu,tam gdzie wymienione sa twoje dane typu:bsn numer i td.jest tez nazwa aanslagnummer:123456.....,bądź gdzieś indziej.
W tytule przelewu wpisz właśnie aanslagnummer i kwotę. W poczcie powinien byc numer konta.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 6:48 pm   

Niunia27,
Niunia27 napisał/a:
.,bądź gdzieś indziej.
Niunia27 napisał/a:
Bodajże w górnym prawym rogu



no prosze cie ....nabijasz sobie posty ? :029:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Sandralova
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lip 2018
Posty: 2
  Wysłany: Sob Lip 07, 2018 9:46 pm   


https://drive.google.com/open?id=1fl6Q4krbUnLDHzewTKwprB2xB1lByMtO
Pomoze ktos to troche przetlumaczyc i jak to zaplacic? :039:
Ostatnio zmieniony przez Sandralova Sob Lip 07, 2018 9:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Sob Lip 07, 2018 9:53 pm   

to jest ostatnie ostrzezenie z belasting{podatek}z wezwaniem do zaplaty zaleglego podatku,daty sa wyszczegolnione.prawdopodobie dostales wczesniej kilka listow od nich .radze zaplacic ,bo problemow bedziesz mial{a]wiecej
 
 
Sandralova
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lip 2018
Posty: 2
Wysłany: Sob Lip 07, 2018 9:55 pm   

ale gdzie jest nr konta i tytul platnosci?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Lip 08, 2018 11:04 am   

Sandralova,
Cytat:
ale gdzie jest nr konta i tytul platnosci?

W ostatnim zdaniu tego listu pisze ,ze na drugiej stronie/ lub w zalaczniku tego pisma znajdziesz odpowiedz jak zaplacic .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group