NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pegatron Breda
Autor Wiadomość
hmb84
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 1
Wysłany: Śro Maj 07, 2014 5:58 pm   Pegatron Breda

Witam,

dostalem oferte pracy w Pegatron Breda i chcialbym sie dowiedziec jakie sa warunki pracy?? Moze ktos napisze swoja opinie.

Pozdrawiam
 
 
lavalamp 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 10:24 pm   

Też mnie to interesuje. Jutro mamy jechać z chłopakiem podpisywać umowę i o ile kilka innych ofert już odrzuciliśmy, bo znalezione opinie były koszmarne, to na temet tej firmy nic nie możemy znaleźć.
 
 
MrBMW 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 8
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 1:52 am   

Ciężko coś znaleźć, bo to nowo otwarty magazyn i właściwie nikt nie wie jak tam jest.
Słyszałem opinię z drugiej ręki, że warunki w porządku i z kasą też nie jest tragicznie, ale podkreślam to nie jest moja opinia tylko usłyszałem to od znajomej.
Sam też tam własnie aplikowałem i czekam na odpowiedź.
 
 
lavalamp 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 8:09 pm   

Ech, umowę podpisaliśmy, ale pierw telefon, że wyjazd przesunięty o tydzień, potem dodzwanianie się i ciągle jakieś ściemy, że nic nie wiadomo na razie, ale pokój na nas już czeka. A potem nadali ogłoszonko, na nowy nabór - że szukają tylko kobiet, kiedy my z podpisaną umową czekamy od kilkanastu dni na wyjazd. Nasza decyzja z chłopakiem była taka, żeby ich w cztery litery kopnąć i znaleźliśmy sobie inną robotę.
 
 
Doris86
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 9:16 pm   

Ha! My z Chłopakiem też podpisaliśmy umowę, data wyjazdu również została przesunięta bo ponoć szukali nowych mieszkań. Dziś znowu mamy nie jechac bo szkolenie nie może się odbyć, masakra jakaś...
 
 
lavalamp 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: Sob Maj 31, 2014 3:44 am   

Nam powiedział koleś wprost, że szukają teraz kobiet, bo pary są zbyt problematyczne z racji tego, że są zbyt "roszczeniowe" i zatrudnienie samych kobiet jest im na rękę. I sądzę, że fajnie zrobił, będąc szczerym, wbrew korporacji. Więc skoro samotne kobietki raczej nie będą im fikać, wysnuliśmy wniosek, że po co czekać na telefon, który nigdy nie nastąpi, bo pary potrafią w dwójkę dochodzić swych praw, a skoro firma się tego boi, oznacza to dla nas, że nie jest wobec pracowników uczciwa - inaczej czemu baliby się tego, że ktoś będzie dochodził swych praw?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Maj 31, 2014 11:55 am   

lavalamp napisał/a:
pary są zbyt problematyczne z racji tego, że są zbyt "roszczeniowe"


Problematyczni bywaja tez pojedynczy pracownicy , nawet nie wiesz jak bardzo .
A prawda wyglada tak ,ze jak jestes zbyt roszczeniowy/a, to w miejscu zatrudnienia szybko znajda rozwiazanie na takich problematycznych a to przewaznie konczy sie informacja
pani /panstwu juz dziekujemy dodam ze wtedy bez znaczenia jest fakt , ze pracujesz w parze

zanim zaczniesz umieszczac tu takie nowinki poczytaj watki z forum :119:
 
 
didusssxd
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 5
Wysłany: Sob Maj 31, 2014 12:46 pm   

najlepsze jest to że babka powiedziała iż do pracy jest 10 km tylko a ja sprawdzalam na mapie i wyslo 48 wiec tu juz jest sciema a jeszcze domek taki gdzie nie ma wogole nic
 
 
Doris86
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: Sob Maj 31, 2014 3:30 pm   

Hmm, a jak się zejdą i zakumplują dwie kobitki to one niby nie będą 'problematyczne'? Każdy będzie problematyczny jak mu firma np. nie będzie placić :D Nam na poczatku mówili, że jedzie 20 osób w tym pary. Teraz jest mowa, że ponoć 50. To będą odwoływać te pary czy jak? Czy mamy pojąć aluzję i zrezygnować :/

A domek rzeczywiście mial być 10 kilosów od Bredy, potem znaleźli inny, bo niby tamten nie spełnial warunków...
 
 
uk1982
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Cze 2014
Posty: 5
Wysłany: Nie Cze 01, 2014 11:47 am   

Witam, a odstaliście może wiadomość do kiedy jest to opóźnienie czy ,,jak się coś zmieni to będziemy informować" ważność tej umowy jest do 06-06-2014 przynajmniej ja tak mam to po tym terminie znowu będzie trzeba podpisywać umowę?
 
 
didusssxd
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 12:12 am   

a moze ten co teraz maja spelniaja warunki ? dostaliscie dokladny adres bo ja tak

umowy nie podpisalam jeszcze ale babka mowila ze jest wazny rok ta z adecco bynajmniej
 
 
uk1982
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Cze 2014
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 9:06 am   

Chyba każdy dostał dokładny adres ba nawet zdjęcia z miejsca zakwaterowania widziałem. Powiedzieli też że na miejscu podpisze umowę a ta w Opolu jest tylko po to żeby dojechać na miejsce, a tam dopiero podpiszę umowę. Co ciekawe na tym kempingu mieszkają chyba wszyscy Polacy którzy pracują w niedalekiej okolicy. W piątek rozmawiałem z chłopakiem który w sobotę pojechał do Hooge Mierde do pracy ale z innego biura i chyba do innej firmy choć ma robić podobne rzeczy. Z drugiej strony słyszałem że to jest nowy projekt i mamy być pierwszymi osobami zatrudnionymi może dlatego tak to się przesuwa
 
 
didusssxd
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 9:44 am   

to ja nie wiem z kim rozmawiałam ze polowy informacji ktore tu sa napisane nie znam
no nie każdy bo ja np tylko to co w internecie no jak sami Polacy to całkiem wesoło może być.
 
 
Doris86
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 10:01 am   

Tak, nowy projekt, tylko że inne agencje też wysyłają na elektronikę do Bredy :D Ale spoko, keep calm.. A pani ma dzwonić dzisiaj...
 
 
jusia
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 10:25 am   

lavalamp napisał/a:
Ech, umowę podpisaliśmy, ale pierw telefon, że wyjazd przesunięty o tydzień, potem dodzwanianie się i ciągle jakieś ściemy, że nic nie wiadomo na razie, ale pokój na nas już czeka. A potem nadali ogłoszonko, na nowy nabór - że szukają tylko kobiet, kiedy my z podpisaną umową czekamy od kilkanastu dni na wyjazd. Nasza decyzja z chłopakiem była taka, żeby ich w cztery litery kopnąć i znaleźliśmy sobie inną robotę.


Ja z moim chlopakiem szukamy pracy w Holandii tez chcilismy wyjechac z adecco ale sie nie udalo ale Wy napisaliscie na forum ze znalezliscie juz inna prace moglibyscie napisac przy czym i przez jaka agencje i ogolnie warunki? Pytam bo nam jako parze jest bardzo ciezko a szukamy juz od 2 miesiecy.
Dzieki z gory za odpowiedz.
Odpowiedz moze byc priv
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group