NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
telfort. mam do zaplaty 4400 euro !
Autor Wiadomość
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 10:19 pm   internet

napisał Ci ktoś już to odwołanie?
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
kielapl 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 20
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 6:51 pm   

nie.nikt mi nie napisal bo nikt chetny sie nie znalazl do napisania mi listu po holendersku.
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 7:18 pm   

to napisz tekst po polsku z prośba o przetłumaczenie na pewno ktos Ci pomoże

Pozdrawiam
 
 
kielapl 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 20
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 12:38 pm   

a moze znacie jakiegos dobrego i skutecznego prawnika ktory mogly sie zainteresowac mojąsprawa.tym badziej ze juz dowalili mi kwote 100 00 bo to sa odsetki od pierwszej kwoty. niezle ich pociulało
 
 
lena84 
Poczatkujacy
lena84

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 6
Skąd: amsterdam
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 1:44 pm   

Oj, niezle sie pokrecilo! Przeczytalam Twoj post i oblal mnie zimny pot, bo sama mam od tygodnia telfort. Kolezanka kiedys prosila o pomoc prawnika, ale slono za to zaplacila
_________________
byle do przodu...
 
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 1:57 pm   telfort

z tego co piszesz na forum to myślę,ze sprawa jest poważna,ale do wygrania bez dodatkowych kosztów (adwokackich).Więcej na priv,bo to za dużo pisania w tym momencie.ew.tel.0621896090
Ostatnio zmieniony przez jedrzej2225 Nie Maj 11, 2008 1:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kielapl 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 20
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 7:29 pm   

hej.tez tak uwazam ze s prawa jest do wygrania.tylko nie mam za bardro orientacji gdzie szukac jakiejs porady. dobrze by bylo jakiegos polskiego adwoka wziasc. :013:
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 9:53 pm   

może spróbuj tutaj http://www.polenconsulting.com/start.php?NR=55
Cytat:
Dr. Hub van Doorneweg 99

5026 RB

TILBURG

(4e piętro)



Spotkanie w Kancelarii jest możliwe wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania



Tel. +31 13 4632703



Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00


Pozdrawiam
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 10:00 pm   TELFORT

istnieje możliwość otrzymania pomocy prawnej za darmo.Więcej telefonicznie.Nr podałem w poście powyżej
 
 
kielapl 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 20
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 8:45 pm   

wielkie dzieki za pommoc. o postrepach poinformuje wszystkich. jeszcze raz dzieki za t yle odzewow w mojej kiepskiej sprawie
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 9:39 pm   telefort

polecam zgłoszenie tej sprawy do programu KASSA,tel znajdziesz w internecie.Mają tam darmowych prawników i zajmują się takimi sprawami. Ja skorzystałem i udało mi się pieniądze odzyskać prawie natychmiast
 
 
tomekjk
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 47
Wysłany: Śro Maj 14, 2008 11:48 am   

Jestem specjalista w systemach bilingowych w telekomunikacji. Pracuje obecnie tymczasowo w jednej fimie w Holandii.

Sprawa wyglada nastepujaco. Co do zasadnosci pierwszego rachunku na 4400E, cóż nie wiem jaka jest szansa na wykręcenie się z tej faktury. Tutaj musisz szukac pomocy prawnej (nie znam prawa telekomunikacyjnego w Holandii) ale na moją wiedze szanse sa male – twój blad. Mozesz sie napewno starac o rozlozene kwoty na raty.

Jedna sprawa jest dziwna – oni napewno maja ograniczenia na roaming w celu otraniczenia naduzyc. Na pewno na rozmowy. Z danymi niektore telekomy maja problem. Niemniej jednak Telfort na pewno gneruje codziennie raporty w poszukiwaniu nadurzyc i dzwoni do klientow. Nie dla dobra klientow tylko zeby chronic swoj tylek :)
Twoj przypadek – nowy klient – i rachunek na taka wysoka kwote na 100% kwalifikuje sie do tego. Nie rozumiem wiec dlaczego Cie nie poinformowali w miedzy czasie.

Jezeli chodzi o odsetki to jest na 100% przekret. Albo cos im sie pokrecilo albo szukaja jelenia.
Nikt nie ma prawa wlepic Ci takich odsetek. Fakture ktora miales do zaplaty na poczatku kwietnia (zgodnie ze skanami ktore mi wyslales). Minal troche ponad miesiac. Jestes spozniony z platnoscia ok. NAWET jezeli zaczeli by naliczac odsetki ustawowe od terminu platnosci (raczej to sie nie zdarza, ale to zalezy od polityki w konkretnej firmie), to napewno nie wynosza wiecej niz 10-12% w skali roku. Jak latwo policzyc ta kwota w ciagu miesiaca nie moze byc wieksza od 50E.
 
 
autoclean 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 33
Wysłany: Śro Maj 14, 2008 11:54 am   tel

no chyba ,ze przekazali sprawe do incasso
_________________
nie bierz zycia tak serio,i tak nie wyjdziesz z niego zywy
 
 
kielapl 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 20
Wysłany: Śro Maj 14, 2008 12:27 pm   

Jedna sprawa jest dziwna – oni napewno maja ograniczenia na roaming w celu otraniczenia naduzyc. Na pewno na rozmowy. Z danymi niektore telekomy maja problem. Niemniej jednak Telfort na pewno gneruje codziennie raporty w poszukiwaniu nadurzyc i dzwoni do klientow. Nie dla dobra klientow tylko zeby chronic swoj tylek :)
Twoj przypadek – nowy klient – i rachunek na taka wysoka kwote na 100% kwalifikuje sie do tego. Nie rozumiem wiec dlaczego Cie nie poinformowali w miedzy czasie.




dzieki za obszerna pomoc. jednak chce to skomentowac. oni poinformowali mnie pisemnie o moich naduzyciach ale pisemnie dopiero duzo duzo po fakcie... wtedy to juz wiedzialem ze otrzymama tak duza fakture.jednak wlasnie nie rozumiem dlaczego roaming jest w ogole wlaczony.jesli chodzi o mnie to udam sie w przyszlym tygodniu do tilburga na adres podany kilka postow wyzej.czekam do piatku na odzew telfortu. bo bylem tam w zazaleniem w punkcie gdzie podpisywalem umowe.kazano mi czekac.choc z gory wiem ze Telfort ma bardzo slaby KlantenService.wiec nie licze na jakikolwiek odzew z ich strony.

[ Dodano: Sro Maj 14, 2008 12:30 pm ]
czy strona tej KASSA to http://kassa.vara.nl/portal ????
 
 
tomekjk
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 47
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 12:34 pm   Re: tel

autoclean napisał/a:
no chyba ,ze przekazali sprawe do incasso


A co to mialo by zmienic?
W tym momencie dlug kolegi moze byc raczej tylko w obrebie Dzialu Windykacji. Nie sadze zeby Telfort sprzedal fakture kolegi do zewnetrznej firmy. Sprzedaz oznacza ze Telfort pozbywa sie jej np. za 70% wartosci 30% wartosci to zysk firmy + odsetki. W zadnym przypadku nie moga sobie naliczac stalych kar typu 1000E.[/list]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group