NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Maj 16, 2015 7:30 pm
Problem z internetem
Autor Wiadomość
Milan_PL 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Den Haag
  Wysłany: Wto Lis 18, 2014 9:22 pm   Problem z internetem

Witam, szybkie pytanko, bo troszkę nie ogarynam tematu a może znajdzie sie jakiś fachowiec który mi pomoże, otóż sprawa wygląda następująco. Posiadam 2 abonamenty na internet jeden na mnie (KPN) 2 na moją dziewczynę (Online.nl). Pierwszy był online, lecz prosząc sie o pomoc w instalacjii zostałem po prostu olany i dostawca nie mogący zapewnić mi dostępu do internetu nie raczył nawet ze mną porozmawiać o możliwości odstąpienia od umowy, i wyjasnienia mi czegokolwiek(sprzet dostarczony syg, puszczony), a więc wziąłem na siebie tego garba i płace za coś czego nie używam, ale mniejsza, po namyśle zadzwoniłem do KPN wziąłem internet od nich, modem doszedł, syg puszczony, w przeciągu 2 tyg monter za darmo zamontował mi nowe gniazdko tel i internet smiga az miło, dochodze więc do sedna sprawy, zmieniłem adres zamieszkania, KPN puszcza mi syg na inny adres, i wszystko jest ok, zatem zostawiłem stary modem i internet od Online szwagrowi, lecz ten nie działa, co moze być problemem, tym ze do jutra np linia jest zajeta przez KPN i dopiero wowczas gdy syg zostanie przekierowany na nowy adres linia sie zwolni i online bedzie smigał na tej starej chacie?, umowa nadal obowiązuje przypominam, czy wystarczy restart modemy, czy zaś 45min uzeranie sie z infolinią i proszenie sie o właczenie syg ponownie, wie ktoś może na jakiej zasadzie to działa i mógłby mi jakos naswietlić ta sprawe, spotkał sie ktoś z takim problemem, i czy idzie to szybko i bezbolesnie załatwić? pozdrawiam
 
 
adelajda81 
Poczatkujacy
studentka

Wiek: 32
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 3:36 pm   

Trzeba interweniować u dostawcy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group