NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Nie Gru 21, 2014 9:00 pm
Bede wdzięczna za kazda pomoc.
Autor Wiadomość
jussza6855
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 7:54 pm   Bede wdzięczna za kazda pomoc.

Witam serdecznie jestem matka samotnie wychowująca 4 dzieci dwie dziewczynki w wieku 12 lat 8 lat i chłopcy bliźniaki 6 lat.
Po latach psychicznej i fizycznej tyrani w koncu uwolnilam sie i jestem sama z dziecmi.

Wszystko byloby dobrze gdyby nie fakt,ze wszystkiego nam brakuje.

W tej chwili pracuje za 3 zł na godzinę żeby mieć jakieś pieniądze do życia ale to co zarabiam to i tak jest bardzo malo na 5 osób .
Nie chce prosic o pieniadze,wiem ze jest mnóstwo takich ogłoszeń a potem okazuje się ze SA to oszustwa dlatego ja proszę nie o pieniądze tylko o paczki żywnościowe, ubrania, zabawki oraz przybory szkolne . Dzieci codziennie jedzą tylko zupy bo tylko na to mnie stać mięso maja naprawde rzadko, do chleba tylko pasztetowa i to nie zawsze moge ją kupic.

Dzieci przewlekle chorują najstarsza córka ma problemy z sercem,chłopcy chorują na astmę oskrzelowa, na serce sa alergikami biorą coraz to silniejsze lekarstwa cały zasiłek rodzinny idzie na leki dla dzieci i do życia nam zostaje bardzo malo dlatego bardzo proszę o pomoc juz nie wiem co robić jest mi bardzo źle z tym ze nie mogę dac dzieciom słodyczy czy czegoś lepszego i innego do jedzenia. Ja nie chce nic dla siebie , będę bardzo szczęśliwa widząc uśmiech na twarzach moich dzieci oraz wiedząc ze będą mieli co jeść.
Obecnie zbliża się zima, nie mamy cieplych ubrań w domu tez mamy zimno bo nie mam nawet węgla żeby ogrzać mieszkanie.jak dzieci śpią to płacze do poduszki ze nic nie mamy ze nie mogę dzieciom zapewnić tego co by chciały
Proszę Was o jakakolwiek pomoc,swoje dane podam na maila jeśli ktoś chce może zawsze osobiście przyjechać i zobaczyć- nie mam nic do ukrycia, numer telefonu tez mogę podać na meila, bardzo bede wdzięczna za kazda pomoc ktorej rozpaczliwie potrzebuje,ja i moje wspaniale dzieci.

tytul tematu BLAGAM POMOZCIE MI edytowany
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lis 23, 2014 10:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group