NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przestroga dla wszystkich
Autor Wiadomość
Justa38 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 25 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Spijkenisse
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 11:30 pm   Przestroga dla wszystkich

Uwaga pilna sprawa! Poszukuję ludzi okradzionych przez polski sklep internetowy działający na terenie Holandii!!
Zwracam się z ogromną prośbą do osób, które w ostatnim czasie zamawiały produkty dla dzieci ze sklepu internetowego działającego pod adresem w linku poniżej
nie umieszczaj na forum linkow reklam
chciała bym znaleźć więcej osób poza mną oszukanych i okradzionych z pieniędzy przez tę firmę, jeśli znajdzie się oszukanych i okradzionych więcej niż ja, wtedy mogę zgłosić tę sprawę na policję, tak zostałam poinformowana dziś przez holenderską policję.
dlatego zwracam się z prośbą i apeluję do ludzi, piszcie do mnie i zgłaszajcie się, wtedy coś zrobimy w sprawie nieuczciwych Polaków, którzy bazują na lukach prawnych umożliwiających im okradanie ludzi z pieniędzy. Najgorsze jest to, że bazowali na produktach dla dzieci, dla mnie jest to największe chamstwo, nie dajmy się okradać, zgłaszajcie się, razem coś zdziałamy!
Z góry dziękuję
_________________
Justa
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lis 26, 2014 10:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Śro Lis 26, 2014 9:32 pm   

a mozesz cos wiecej napisac? na czym polegalo oszustwo i o jakich lukach prawnych piszesz?
zamowilas, zaplacilas i nie dostalas towaru?
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
patrycja90
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 25
Wysłany: Czw Lis 27, 2014 11:37 am   

Ja moge jedynie przestrzec przed sklepem AGD w Kaatsheuvel, polski sklep z uzywanym AGD. Kupilam pralke za 145 e okazalo sie ze jest zepsuta, od pierwszego prania, nie konczy programu do konca itd, po otworzeniu jej okazalo sie ze niektore czesci, ktore mialy bys nowe, wcale nie byly :) . Oczywiscie gwarancja byla na 2 mce, ale zeby dogadac sie z panami o przyjazd bardzo ciezko.... Przyjezdzaja wtedy kiedy im pasuje a nie poszkodowanemu klientowi:). No zeby zaoszczedzic sobie nerwow dalam sobie spokoj, ale nie radze kupowac tam sprzetu, poprostu oszusci i tyle
Ostatnio zmieniony przez patrycja90 Czw Lis 27, 2014 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group