NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mleko hero baby pieni się!
Autor Wiadomość
lanadelrej
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 10:19 am   mleko hero baby pieni się!

Witam! Mam pytanie do mam, które podają dziecku butelkę. Mój syn ma 1,5 miesiąca i karmię go odciąganym pokarmem. Młody woła o mleko co 2 godziny...nawet w nocy! Pije po 60ml i więcej nie chce. Już nie dają rady! Nie jem, nie śpie tylko siedze z laktatorem w jednej ręce a drugą bujam płaczące niemowlę (bo jak nie je to płacze)- on prawie nie śpi! Mąż kupił mu mleko hero baby antykolkowe, ale młody nie chce go pić. Przyrządzamy je tak jak pokazali na opakowaniu, ale ono się pieni strasznie. Dodam, że mam butelki avent. Pomocy!!! Jeszcze pare dni i czeka mnie psychiatryk!
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 11:38 am   

Akurat uzywalam tego mleczka jeszcze jak bylo pod nazwa Friso (tylko nie antykolkowego), moja corcia pila je z wielkim smakiem :-) Az do o ile sie nie myle 16-ego miesiaca. Nigdy nie bylo sytuacji, zeby strasznie sie pienilo, owszem pianka byla na wierzchu, ale to normalne po wstrzasaniu, zeby wymieszac. A czemu antykolkowe? Czy Twoj synek ma kolki?
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 11:42 am   

Tego mleka nie powinno sie wstrzasac , tylko zamieszac ... patrz co pisza na ten temat na jednym z holenderskich forum

Cytat:
Schuimen? Hoe los je de poeder op in het water? Als je roert met een lepel gaat het niet schuimen, nooit schudden.


http://www.zwangerschapsp...-standaard.html


powodzenia i duzo cierpliwosci ,bedzie dobrze !
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Sty 29, 2015 11:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lanadelrej
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 11:59 am   

Kupiliśmy antykolkowe bo co wieczór młody dostaje jakiegoś szału! Robi się czerwony, wyje, stęka...nie mogę na to patrzeć...ja płaczę razem z nim...robimy masaże, ćwiczenia nóżkami, ciepłe okłady i nic...kupiłam kropelki- cinababy...opakowanie już poszło i nic...tragedia...w ogóle on bardzo mało śpi...ma takie drzemki po pare minut i tyle, a jak się budzi to od razu jest płacz...w jgz mówią, że to nie wykształcone jelitka i temu on taki niespokojny...nie wiem już sama...nastepna wizyta dopiero za 2 tygodnie...czekać? a może kupić inne mleko? bo nie dam rady już z tym laktatorem...chyba musze się do psychiatry przejść bo nie wytrzymam...
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 8:28 pm   

a moze zamien mleko kolkowe na mleko dla glodnych niemowlat!!!(moja przestala plakac jak reka odjal)moze zadziala........
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 10:57 pm   

Jedno moge Ci tylko doradzic....nie daj sie zwariowac! Wiem, latwo powiedziec, ale naprawde moze sie to odbic nie tylko na Tobie ,ale i na dziecku, a co gorsze na calej Waszej rodzinie. Jak doradzila marta75, moze sprobuj zmienic mleko.
Gochna, jak mieszkalam lyzeczka, a nawet mieszdelkime, to i tak zostawaly grudki. Dlatego mieszalismy juz w butelce ze skoczmiem.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 12:36 am   

Niech ci ktoś kupi w polskim sklepie kropelki espumisan - są o niebo lepsze niz cinababy.
Przetestowałam...
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
lanadelrej
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 8:19 am   

Wczoraj kupiłam infacol, może pomoże. A mleko po wymieszaniu łyżeczką faktycznie nie jest aż tak spienione, ale jest bardzo gęste i zawsze zostają jakieś grudki. Przelewam je do nowej butelki żeby się ich pozbyć, ale młody i tak nie chce go pić...Nawet jak jest bardzo głodny i się wydziera. Nigdy nie przypuszczałam, że wyżywienie małego dziecia to taka ciężka sprawa...przecież to miało być takie...naturalne! No nic...będę dalej próbować, jak się nie uda to inne mleko kupię.
 
 
kropka123
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 9
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 9:27 pm   

Moze sprobuj:
Polozyc maluszka brzuszkiem na cieplym termoforze I lekko kolysz by gazy mogly latwiej odejsc.
Mozesz wlaczyc suszarke I strumieniem cieplego powietrza ogrzewac mu brzuszek.
Pusc mu z YouTube dzwiek suszarki ...uspokaja (u nas sprawdza sie tez przy usypianiu)
Kup mu butelke antykolkowa . Moge polecic firmy Difrax.
Wszystko to testowalismy na naszym maluszku z powodzeniem(teraz ma 4msce)
Okolo 1miesiaca strasznie sie zwijal po kazdym karmieniu doslownie skrecal z bolu. Okazalo sie ze jadl za szybko bo wciaz byl glodny. Karmie go juz tylko mieszanka mleczna Hero standart wczesniej na zmiane z moim mlekiem .Mieszam mleko juz w butelce zakrecam I porzadnie potrzasam ,fakt troche sie pieni...ale nie jest (bylo)geste.
Do mleka dosypuje zageszczacz z Nutrica Nutrilon Nutriton I maluch je wolniej przez co polyka mniej powietrza I nie ma juz takich boli brzuszka.
Zycze powodzeniac I zycze zdrowka dla maluszka I wytrwalosci dla rodzicow.
 
 
lanadelrej
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 7:44 pm   

Bardzo dziękuję za wszystkie rady!!! Na pewno skorzystam. Pocieszam się, że z każdym tygodniem będzie lepiej (taką mam nadzieję).
 
 
Karolina83 

Dołączyła: 03 Lut 2015
Posty: 0
Skąd: Haga
Wysłany: Wto Lut 03, 2015 12:26 pm   

Witam,
Bardzo ci współczuję, przechodziłam to pół roku temu.
Na kolki mojego synka działały tylko kropelki które kupowałam w Austrii ( są dostępne też w Niemczech), ja byłam zadowolona, nazywają się SAB Simplex. Mały miał kolki tylko przez dwa miesiące, więc nie wiem czy to zasługa kropelek czy po prostu samo przeszło. W każdym razie, podawałam mu te kropelki od 2 tygodnia życia i przynajmniej miałam spokojne noce.
_________________
Pozdrawiam, Karolina
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Wto Lut 03, 2015 2:14 pm   

SAB simplex jak najbardziej polecam, moja malutka po kilku minutkach ladnie odbijala i kolki mijaly. Ja zzdobylam je w Niemczech.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group