NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Czw Cze 04, 2015 9:14 pm
Jak się sprawy mają w 2015 roku?
Autor Wiadomość
Marsen
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 11:23 am   Jak się sprawy mają w 2015 roku?

Witam!
W przyszłym tygodniu wybieram się z żoną i bratem do opola, żeby poodwiedzać różne agencje pośrednictwa pracy, a w opolu podobno jest ich najwięcej. I w związku z tym mam pytanie, jakie agencje moglibyście nam polecić do odwiedzenia w pierwszej kolejności? Większość tematów na forum jest już trochę przestarzała, a chcemy świeżych informacji, bo widzę, że sytuacje w agencjach zmieniają się z miesiąca na miesiąc, a wiemy to bo brat w październiku zeszłego roku zjechał z kontraktu z firmą OTTO, a teraz właśnie wszyscy wróciliśmy z innego kontraktu z tą samą firmą i warunki były całkowicie odmienne.
Czy ktoś kto aktualnie przebywa na terenie holandii mógłby polecić jakąś konkretną agencje która umożliwia wyjazdy dla par, sensowną ilość godzin w pracy i mieszkanie w lepszym standardzie niż bungalow?

Pozdrawiam
 
 
emil1987 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Gru 2014
Posty: 22
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 8:34 pm   

W NL Jobs jest mozliwosc wyjazdu dla par, ja osobiscie nie pracuje tam ale pracuje z ludzmi zatrudnionymi przez tą firmę i nie narzekają.Pieniadze sa na czas i warunki mieszkaniowe tez nie sa najgorsze, przynajmniej z tego co widzialem. Mozna trafic lepiej albo gorzej, ale tak jest wszedzie.To moja opinia, zeby nie bylo ze robie reklame... nie mam zadnego zwiazku z ta firma. pozdrawiam
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 8:36 pm   

AB Job Service, znajomi się nie skarżą...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group