NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Lut 18, 2015 5:41 pm
rozliczenie roczne w belastingdienst (nie pelny rok pracy)
Autor Wiadomość
mlubinski 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 314
Wysłany: Śro Lut 18, 2015 2:52 pm   rozliczenie roczne w belastingdienst (nie pelny rok pracy)

Witam,
Mam takie pytanko - pracowalem w 2014 tylko jeden miesiac (styczen) w NL, po czym od 1 lutego wyrejestrowalem sie z gminy. pracuje od 1 lutego za granica (gdzie nie rozliczam podatku bo nie mam takiego wymogu). Dostalem jaaropgaf od holenderskiego pracodawcy za 2014, gdzie jest ujety ten jeden miesiac pracy. Moj doradca finansowy, ktory dotychczas mnie rozliczal mowi, ze nie moze zrobic tego rozliczenia, bo potrzeba jakies M-Form wypelnic.
Cos mi sie wydaje, ze gosciu nie rozumie sytuacji, bo jak dla mnie jest to proste, ze powinienem rozliczyc tylko ten jeden miesiac (na podstawie jaaropgafu) w holenderskim urzedzie.
czy mysle dobrze, czy moze faktycznie w takiej sytuacji jest jakas inna procedura?

Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Marek

:edit:
ok, jednak przeszukalem podobny wpis na tym forum i faktycznie w przypadku niepelnego roku wyglada na to, ze trzeba ten M-Form wypelnic.
No nic, poszukam odpowiedniej osoby zeby mi pomogla z tym :)
Ostatnio zmieniony przez mlubinski Śro Lut 18, 2015 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group