NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
komisje wyborcze w Holandii
Autor Wiadomość
marcinekpl 
Gaduła
The one and only

Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 3:56 pm   komisje wyborcze w Holandii

Wiadomo juz gdzie beda komisje wyborcze w Holandii?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Kwi 26, 2015 12:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Kwi 26, 2015 12:49 pm   

Rastlin napisał/a:
Witam!

Kieruje moje słowa do osób, które nie pójdą na wybory bo ich to nie interesuje. Nikt z nas (emigrantów) nie wyjechał z Polski na wakacje do Holandii, Anglii, Irlandii, Norwegii itp. każdy widzi i narzeka, że w kraju jest źle, władza kradnie i oszukuje, ale nikt nic z tym nie robi a nawet tej władzy pomaga przez nie chodzenie na wybory. Kto głosuje w każdych wyborach? Ten kto zarobi dzięki tym złodziejom czyli armia urzędników, jest ich ponad 500 tysięcy mnożymy to razy dwa bo każdy ma żonę/męża i znowu razy 4 bo każdy ma dzieci, rodziców, teściów i w taki sposób złodzieje sami siebie wybierają. Jeżeli ktoś uważa, że jeden głos nic nie zmieni to zapraszam tutaj. Osobom, które na stałe już czują się obywatelami innego państwa i nie zamierzają wracać do Polski, chciałbym powiedzieć, że może wasze dzieci lub wnuki będą czuły się bardziej Polakami od was ale oni już mogą nie mieć wyboru bo nie będą mieli kraju do którego można będzie wrócić. Jeśli chcecie głosować a uważacie, że nie ma na kogo to myślicie dokładnie jak ja 5 lat temu przed wyjazdem za granicę. Oglądając telewizje też nie widziałem żadnych uczciwych kandydatów, ale po wyjeździe przestałem oglądać Polską TV bo nie miałem do niej dostępu i spojrzałem na wszystko z pewnym dystansem. Okazało się że media milczą na temat poglądów i kampanii niektórych kandydatów a wmawiają nam, że np Komorowski ma ponad 40% poparcie i dzięki niemu żyjemy w złotym okresie. Dodam jeszcze skąd taka popularność aktualnego prezydenta i jak jest ona budowana. Zachęcam do poświęcenia godziny dziennie, żeby zapoznać się z programami wyborczymi kandydatów "antysystemowych" BRAUN, KORWIN, KUKIZ, WILK, KOWALSKI. Jeśli ktoś myśli, że "główni" kontr kandydaci Komoruska tacy jak Duda czy Ogórek, że PIS jest opozycją PO, to zapraszam tutaj, widać jak na dłoni że cały rząd jest w koalicji a przed kamerami udają, że są w opozycji i chcą dobra dla Polski i Polaków. Ten obrazek mówi sam za siebie.

Żeby zagłosować za granicą należy wejść na stronę i się zarejestrować. Wybieramy kraj i mamy do wyboru dostępne punkty do głosowania. Podam tylko że w Holandii jest aż 4:

AMSTERDAM, NiderlandzkiDom Polski
Keizersgracht 174-176
1016 DW Amsterdam

BREDA, Polska Parafia przy Kościele Laurentius
Ginnekenweg 333
4835 ND Breda

HAGA I, Ambasada RP
Alexanderstraat 25
2514 JM Den Haag

HAGA II, Ambasada RP
Alexanderstraat 25
2514 JM Den Haag

Podsumowywać zachęcam wszystkich w Polsce i za granicą do głosowania na któregoś z tych KANDYDATÓW. Ja mam oczywiście swojego lidera, ale nie chcę Państwu narzucać na kogo głosować każdy ma rozum i może sam wybrać kto według niego będzie najlepszy. Zachęcam do rozpowszechniania tego tekstu. Razem naprawę możemy zmienić POLSKĘ!!!
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
takajedna
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 4
Wysłany: Czw Paź 08, 2015 11:38 pm   

Post dość stary, dotyczył wyborów prezydenckich, ale spis lokali wyborczych nie uległ zmianie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group