NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nagle zwolnienie
Autor Wiadomość
dejmiende
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 2
  Wysłany: Śro Wrz 23, 2015 12:44 am   Nagle zwolnienie

Witam wszystkich mam problem otoz ostatnie 4 miesiace pracowalem na magazynie praca byla prosta lecz mimo tego wiekszosc tutejszych rezygnowala po pierwszym dniu albo paru po krotkim okresie wykonywalem juz wszystkie czynnosci w moim departamencie fajnie mialem wiecej pracy moglem zarobic niestety sielanka nie trwala dlugo.Staralem sie sumiennie wykonywac prace zostalem zwolniony na poczatku tygodnia pod byle pretekstem dostalem tylko e maila z potwierdzeniem konca kontraktu musialem sie wyprowadzic moze wiecie gdzie ktos moze mi doradzic w tej sprawie zrezygnowalem z lepszej pracy zeby tu przyjechac bo mila pani przez telefon powiedziala mi ze bd wiecej zarabial

 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Śro Wrz 23, 2015 11:05 am   

Ale co tu do doradzania?
Prawo pozwala na nieprzedłużanie kontraktu - niestety dzisiaj jest tak, że albo trafisz na uczciwego pracodawcę, który nie traktuje ludzi jak bydło (da się znaleźć) lub musisz być jak chyba większość Polaków - przydupasem, włazidupą, który za 10 euro więcej będzie robił wszystko o co się go poprosi.

Tak czy inaczej nie pracujesz w tej firmie bo mieli prawo zrobić to co zrobili. Nic z tym nie zrobisz.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Wrz 23, 2015 11:57 am   

dejmiende, a byl tu podobny temat

Cytat:
hjkr

Biuro nazywa się Covebo, zostałem ściągnięty z Polski pracowałem jak dziki ponad 50h na tydzień, będąc w samochodzie, w sobotę otrzymałem telefon od koordynatora, który powiedział, że "moja przygoda się skończyła" i



http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#298669
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
dejmiende
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 2
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 5:44 pm   Kara -250 za zwolnienie z pracy jakim prawem ?

Witam dostalem ostatni odcinek w ktorym mialy zostac mi wyplacone 40 godzin urlopowych na odcinku widze ze mam 250e kary z utrate pracy czy to jest legalne ????
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Paź 12, 2015 7:59 pm   

Cytat:
mam 250e kary z utrate pracy czy to jest legalne ????
nie nie jest to legalne o ile nie straciles pracy dyscyplinarnie z twojej winy .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Pon Paź 12, 2015 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group