NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stłuczka
Autor Wiadomość
macny
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 16, 2020 8:34 pm   Stłuczka

Witam miałem stłuczkę nie z mojej winy pytanie czy mogę jeździć tym samochodem jeżeli sam wymienię lampę i lekko usunę ostre krawędzie wystające poza karoserię, nie chce dawać samochodu żeby mi naprawiali tylko wziąć odszkodowanie w postaci pieniędzy czy muszę przechodzić jakiś przegląd po kolizji, i czy w przypadku stwierdzenia szkody całkowitej muszę to auto zezłomować z góry dziękuję za pomoc i informacje pozdrawiam wszystkich :>

http://imgur.com/gallery/Wpcwngz
Ostatnio zmieniony przez macny Czw Lip 16, 2020 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Lip 17, 2020 11:32 am   

macny,
Cytat:
nie chce dawać samochodu żeby mi naprawiali tylko wziąć odszkodowanie


Szukasz garazu ,ktory zrobi ci wstepna wycene szkod i musisz poinformowac o tym swoja ubezpieczalnie .

ps nie wiem co to za link podales , ale u mnie nie dziala .
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Lip 17, 2020 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Lip 19, 2020 11:54 am   

macny, jazda takim autem to szukanie problemow a zwlaszcza na PL tablicach .
macny napisał/a:
czy w przypadku stwierdzenia szkody całkowitej muszę to auto zezłomować
tak konieczne bedzie zezlomowanie , w NL masz 3 opcje , 1 oddajesz na zlom daja ci jakas mala sume za ten wrak ,a ubezpieczyciel wyplaca ci roznice sumy wartosci auta , 2 sprzedaje go ubezpieczyciel i wyplaca roznice uzyskanej kaski do wartosci auta , 3 zlomujesz we wlasnym zakresie a buezpieczyciel wyplaca roznice miedzy spodziwanymi dochodami a wartoscia auta .
macny napisał/a:
nie chce dawać samochodu żeby mi naprawiali tylko wziąć odszkodowanie w postaci pieniędzy
taka mozliwosc istnieje ale pamietaj ze jezeli auto bedzie uznane na calkowita szkode nie bedziesz mogl sie nim poruszac po zadnych drogach w europie .
macny napisał/a:
czy muszę przechodzić jakiś przegląd po kolizji
to zalezy od rzeczoznawcy , jezli on uzna ze auto technoicznie jest spisane na szkode calkowita to nawet przeglad juz nie pomoze .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group