NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
T&S ostrzeżenie! Czytaj to.
Autor Wiadomość
zukennuken3d
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 1:05 am   T&S ostrzeżenie! Czytaj to.

Witam. Musze wylać swoją frustrację gdziekolwiek bo to jakie czary i cuda na kiju wyprawia ta agencja to przekracza jakiekolwiek granice bycia człowiekiem.

Przyjechałem z moja lubą zbawiony atrakcyjną ofertą pracy w firmie doc data w Waalwijk. Normalne godziny pracy w systemie zmianowym i miejsce zamieszkania blisko pracy, dojazd rowerem 6km etc.(mam zarejestrowana rozmowę telefoniczną gdzie jest to powiedziane).
Dostaliśmy sms z adresem, okazało się że jest to adres w Belgii. Lommel, ośrodek Palerstrand. Kiedy wysłałem sms z pytaniem czemu Belgia do dziś nie dostałem odpowiedzi.
Dotarliśmy na wskazany adres w Waalwijk. Biuro, fontanna elegancja, myślę dobrze trafiliśmy, idziemy do pokoju. Podczas podpisywania umowy pani wspomina że nie będziemy dostawać wypłat jak normalni ludzie pracujący w holandii tylko 3euro na godzinę a raz w miesiącu resztę pieniędzy. Smierdzialo to z daleka ale z braku alternatywy daliśmy szansę omamieni wizja gwarancji wypłaty 36 godzin za tydzień, raz na miesiąc) Jestem tutaj tydzień z moja lubą, i jak? I srak. Dojazd 1h30min, praca 2 dni w poprzednim i 3 w tym tygodniu. Czyli po pierwszym tygodniu mam przytulić spektakularne 42 euro! Ale już w przyszłym ma to być 63e! Musimy płacić za suszarnie do prania pogodzić się ze ma się jedno pranie w tygodniu na osobę. Jakieś jaja. Kontakt z biurem i koordynatorami jest taki że mogłoby go nie być. Żadnych odpowiedzi, dlaczego było mówione że praca 36 godzin i blisko pracy. Ale to nie wszystko, firma która zajmuje się dowozem nas na miejsce pracy to jest wgl jakiś >>>cenzura<<< dowcip. Kierowca nigdy nie wie kogo ma zabrać do pracy ani kogo odebrać. Ja miałem przygodę ze po skończeniu pracy o 2.20am byłem w domu o 5.10am bo kierowca nie wiedziała ile osób ma że sobą zabrać. Telefon alarmowy powiedział że coś zrobi i potem wyłączył telefon. Kierowca ma nagrana rozmowę ze swoim szefem gdzie szef mówi że wszyscy skończyli o 24.30 i ma ich zabrać. Kierowca powiedział że przecież w planingu mamy kończyć o 2.00am ale tamten kazał mu jechać. Teraz jak to pisze moja luba miała ten sam problem i jeszcze nie wróciła. Przez brak kontaktu z biurem, problemami z dojazdem możemy stracić gwarancję godzin. Jeżeli dostaliście tą ofertę to nie ryzykujcie. Cały nasz domek chce wyjechać po pierwszym tygodniu bo to jakaś patologia. Pozdrawiam i życzę powodzenia i szczęścia nieco więcej niż miałem ja i moja lala. Elo.!
 
 
marianx8 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 54
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Sob Paź 29, 2016 8:43 am   

Bo te 3 euro to zaliczka co piątek, a potem po czterech tygodniach jest wyrównanie z którego odbijają za mieszkanie i ubezpieczenie. My trafiliśmy trochę lepiej i pracowaliśmy prawie 2 lata przez tns i ogólnie nie narzekalismy. Z opiekunkami zawsze można się jakoś dogadać - dzwoncie do Basi Adolf, może ona wam pomoże.
Myślę, że w innych biurach wcale nie jest lepiej!
 
 
Gajowa 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączyła: 18 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Katowice/Tilburg
Wysłany: Pią Gru 23, 2016 11:07 pm   

marianx8 napisał/a:

Myślę, że w innych biurach wcale nie jest lepiej!


Owszem, jest lepiej w innych biurach. Pracuję aktualnie przez inne biuro niż to o którym kolega pisze i wszystko jest normalnie.
Ostatnio zmieniony przez Gajowa Pią Gru 23, 2016 11:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mikolaj69 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 1
Wysłany: Czw Cze 29, 2017 12:17 pm   

Zgadzam się całkowicie. Takiego burdelu jak w T&S nigdzie nie mam. Tak naprawdę T&S oszukuje ludzi w Polsce a w Holandii okazuje się, że praca jest inna, nie wiesz ile zarabiasz bo ci mydlą oczy, mieszkasz w jakiejś norze w syfie z ludźmi po wyrokach i masz nadzieje że do pokoju trafił ci się tylko złodziej a nie psychopata na narkotykach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group