NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debet W NL i zamkniete konto
Autor Wiadomość
marcino335
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 6:26 pm   Debet W NL i zamkniete konto

Witam :) nie wiem czy jest tu juz taki temat ale zalezy mi na czasie a akurat mojego przypadku nie spotkałem na tym forum..
a wiec potrzebuje pomocy.. załozylem konto w ING kiedy przyjechałem do holandii i po trzech miesiacach wziałem debet
załozyłem konto w ABN AMRO i tam dostawałem wszystkie pieniadze.
debetu do tej pory nie spłaciłem mija za niedługo rok.. nie wiem czemu logowałem sie kilka razy na konto online w ING i miałem dostep do informacji az pewnego czasu zamiast informacji ile mam pieniedzy pisało tylko NAN.. dzisiaj nie mam juz w ogóle dostepu do konta. tak jakbym wpisywał zle dane ktore sa na pewno dobre.. przyszły mi tez jakies papiery z ABN amro z teog co pisze to tak jakby przeniesli mi debet na ABN Amro ale kompletnie bez mojej wiedzy.. a nie pamietam ani hasła ani loginu do konta abn.. nie wiem co teraz robic.. jesli przeniesli mi debet i zamkneli konto w ing to jak mogę spłacic debet ?
 
 
wigru 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 455
Skąd: 's-Hertogenbosch
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 9:15 am   

Przede wszystkim to skontaktuj się z ING i zapytaj się co się stało z debetem bo narazie to masz tylko domysły. Sam debet do innego banku nie powędrował. Prędzej debet został skasowany, bo nie miałeś regularnych wpływów i nie spełniałeś warunków - raz na 3 miesiące musisz mieć saldo dodatnie przez 24h. Teraz zadłużenie jest raczej u komornika.
 
 
 
xoxoxo95
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 1
  Wysłany: Śro Maj 22, 2019 4:21 pm   Debet ING

Hej pytanie. Debet wymagany przed 27 maja. Weekend się nie liczy. Obawiam się że w piątek wyplata przyjdzie po 12, a nie przed 12 wtedy automatycznie debet nie wchodzi. CO W PRZYPADKU KIEDY W PIĄTEK z kwoty 2000 zmniejsze debet o 500€ czy wtedy automatycznie 1500 przedłuży się na kolejne 3msc? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group