NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Wto Maj 01, 2018 8:45 pm
Osoby podszywajace sie pod pracownikow Microsoft!!!
Autor Wiadomość
Almond 
Poczatkujacy
Almond

Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
  Wysłany: Sob Mar 11, 2017 1:26 pm   Osoby podszywajace sie pod pracownikow Microsoft!!!

Dzisiaj mialem taka sytuacje, ze na domowy numer holenderski zadzwonil pan podajacy sie za pracownika Microsoftu stwierdzajac , ze mam zainfekowany komputer. Poprosi was o zainstalowanie programu ze strony microsoft do przejecia kontroli nad waszym kompem.
W pore sie zorientowalemi rozlaczylem. Poczym przeskanowalem i wyczyscilem komputer.

Nie dajcie sie nabrac bo moze was to sporo kosztowac!!!!
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 4:25 pm   

Almond napisał/a:
Nie dajcie sie nabrac bo moze was to sporo kosztowac!!!!


a ile to bedzie ?

Almond napisał/a:
Jestem Technikiem informatykiem, posiadam wszystkie możliwe certyfikaty Microsoftu, siedzę w kompach od dziecka i mam 12 letnie doświadczenie w tym temacie..


jak jak uwielbiam wciskanie kitu ludziom !!
 
 
Almond 
Poczatkujacy
Almond

Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 4:42 pm   

...dlaczego kit?....sam sie prawie nabralem dlatego wole przestrzec innych? ..niedoswiadczonych uzytkownikow.
Jak na moderatory strony przystalo to zamiast komentowac w dziwny sposob wypadaloby umiescic post jako wyrozniony?

...a ile to bedzie?....tyle , ze jak z gosciem z lamana angielszczyzna rozmawialem to doszlismy do tematu zalogowania sie na moim koncie bankowym. Wczesniej zainstalowalem program ze strony "microsoft" fake potem TeamViewer itd...po prostu przestrzegam.

[ Dodano: Sob Mar 11, 2017 4:44 pm ]
to sie nazywa Fraud (wyludzanie informacji) Pani moderator strony Panicelinka tak dla informacji...

w czym problem????

[ Dodano: Sob Mar 11, 2017 4:55 pm ]
Panicelinka.....pogielo????? co ma jedno z drugim wspolnego?? tak jestem informatykiem i mam certyfikaty i >>>cenzura<<< wie co jeszcze zakladam ze Panicelinka nie stala obok serwera tylko siedzi przy laptopku i dlubie komentarze wiec sie kobieto ogarnij zamiast komentowac

[ Dodano: Sob Mar 11, 2017 5:04 pm ]
wiecej info pod strona:

https://answers.microsoft.com/en-us/protect/forum/mse-protect_scanning/phone-call-scams-claiming-to-be-microsoft/aefc50a4-d7a4-4c79-8db5-2fafcd6ad196

O co chodzi ,strona z linku, ktora tu podajesz dotyczy lat 2011 /2012

sam sie prawie nabralem , wiec uwazajcie!
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Nie Mar 12, 2017 1:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 5:11 pm   

Almond, no i po co te przeklenstwa ?

Almond napisał/a:
to sie nazywa Fraud (wyludzanie informacji) Pani moderator strony Panicelinka tak dla informacji...


to zaden fraud ,to sie nazywa naiwnosc ludzka, a tym bardziej jak sie slyszy lamany angielski
to odklada sie sluchawke i nie rozmawia z debilami
i prosze po mnie nie jezdzic, bo to tylko swiadczy o tobie jakim'' wyksztalconym'' jestes informatykiem z certyfikatami
 
 
Almond 
Poczatkujacy
Almond

Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 5:16 pm   

Panicelinka napisał/a:
Almond, no i po co te przeklenstwa ?

Almond napisał/a:
to sie nazywa Fraud (wyludzanie informacji) Pani moderator strony Panicelinka tak dla informacji...


to zaden fraud ,to sie nazywa naiwnosc ludzka, a tym bardziej jak sie slyszy lamany angielski
to odklada sie sluchawke i nie rozmawia z debilami
i prosze po mnie nie jezdzic, bo to tylko swiadczy o tobie jakim'' wyksztalconym'' jestes informatykiem z certyfikatami



..i tu sie zgadza..poleglem jak dziecko..co najmniej jak kretyn.
a co do moich kwalifikacji to mam przeslac Dyplom na priv? i reszte? :D ..po co to skakanie po sobie ? przeciez nie zamiescilem ogloszenia o prace? :D To jest post informacyjny. Mysle , ze ktos by tu polegl jesli chodzi o kwalifikacje, wiec po co ta rozmowa?
Pozdrawiam i milego weekendu.

Fijne Weekend!
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 5:21 pm   

Almond napisał/a:
To jest post informacyjny. Mysle , ze ktos by tu polegl jesli chodzi o kwalifikacje, wiec po co ta rozmowa?


pewnie, zgadza sie ze polegne ,bo ja mam tylko wyksztalcenie medyczne
rowniez milego i udanego ...
:039:
 
 
Almond 
Poczatkujacy
Almond

Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 9:26 pm   

Wzajemnie i rozwoju w medycznym kierunku rowniez ;)
..nie ma to jak pomagac innym :D
Ostatnio zmieniony przez Almond Sob Mar 11, 2017 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda19891989 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączyła: 14 Lut 2018
Posty: 1
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 10:43 am   

edytowane

Post nie ma nic wspolnego z tym tematem

PS. jak to sobie wyobrazasz ,ze bedziemy tu namierzac ten adres i meldowac tobie ? :029:
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Lut 14, 2018 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group