NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odbór polskiej tv internetowej
Autor Wiadomość
kasiaDdd
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 11
  Wysłany: Wto Mar 21, 2017 7:48 pm   Odbór polskiej tv internetowej

Witam,
Od jakiegoś czasu korzystam z weeb tv na swoim tv. Niestety od 2 dni tv nie działa na telewizorze (samsung smart tv). Tv działa tylko na laptopie. Czy wy też macie taki problem - tu pytanie do osób, które weeb tv również oglądają BEZPOŚREDNIO na telewizorze?
Ostatnio zmieniony przez kasiaDdd Wto Mar 21, 2017 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 11:09 am   Re: Odbór polskiej tv internetowej

kasiaDdd napisał/a:
Witam,
Od jakiegoś czasu korzystam z weeb tv na swoim tv. Niestety od 2 dni tv nie działa na telewizorze (samsung smart tv). Tv działa tylko na laptopie. Czy wy też macie taki problem - tu pytanie do osób, które weeb tv również oglądają BEZPOŚREDNIO na telewizorze?


Spróbuj zaktualizować tzw. firmware telewizora (czyli mówiąc w uproszczeniu system zainstalowany w telewizorze, w końcu smart tv to też jest komputer tak naprawdę, ale najczęściej zamiast windows'a jest oparty na linuxie).
W opcjach/ustawieniach smart tv powinnaś mieć taką opcję : zerknij np. tutaj :
https://pomoc.chili.tv/hc/pl/articles/203564812-Jak-dokona%C4%87-aktualizacji-oprogramowanie-na-Smart-TV-

Prawdopodobnie weeb.tv zmienił player przez który jest odtwarzany strumień video i możliwe że aktualny system (a dokładnie to wersja wbudowanej przeglądarki internetowej) w smart tv jest już przestarzały. Ja tak miałem z cda.pl, po aktualizacji znów działa.
Ostatnio zmieniony przez FijneBuurman Śro Mar 22, 2017 11:10 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kasiaDdd
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 11
  Wysłany: Śro Mar 22, 2017 2:18 pm   Problem z odbiorem polskiej tv

Niestety tego już też próbowałam:-(
Próbowałam też zaktualizować z pendrive-a po wgraniu na niego flash player. Nic nie pomaga.
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Czw Mar 23, 2017 5:41 pm   

Ja mam smart tv od Sony więc trudno mi tu coś więcej doradzić w sprawie Samsunga.
Prawdopodobnie trzeba będzie poczekać na kolejną aktualizacje systemu, która będzie zawierała także aktualizację wersji przeglądarki internetowej zastosowanej w telewizorze. Lub aplikacji w tv którą używasz do oglądania weeb.tv.
Ostatnio zmieniony przez FijneBuurman Czw Mar 23, 2017 5:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kasiaDdd
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 11
Wysłany: Czw Mar 23, 2017 7:59 pm   

Chyba tylko to mi pozostało - czekać na aktualizację... o ile będzie.
W każdym razie dziękuję za rady :039:
 
 
Amsterdamowicz 
Poczatkujacy
czlowiekZpasją

Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań/Amsterdam
Wysłany: Sob Paź 19, 2019 3:28 pm   

spam

post ponownie edytowany ...spam
_________________
Amsterdamowicz (Peace&love)
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Sty 04, 2020 10:20 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group