NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Czw Kwi 06, 2017 8:04 pm
Uitzendbureau nie placilo mojego ubezpieczenia.
Autor Wiadomość
srwk 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 7:35 pm   Uitzendbureau nie placilo mojego ubezpieczenia.

Witam pracowałem w Holandii do 10.12.16 po czym zjechałem do Polski. Wróciłem 01.03.17. Dziś przyszedł mi list z wezwaniem do zwrotu za 2 miesiące dodatku do ubezpieczenia (listopad + grudzień). Grudzień nie przepracowałem cały, wiec rozumiem zwrot, ale listopad przepracowałem cały, wiec należy mi się dodatek. Po wejściu na stronę toeslagen widzę, że zatrzymano ubezpieczenie 31.10.16 a w 2017 roku w ogóle nie jestem ubezpieczony (ponad miesiąc). Co mogę zrobić mojemu pośrednikowi pracy? Z każdego salarisa mam odejmowane prawie 23E tygodniowo na ubezpieczenie (listopad + grudzień + marzec).
Ostatnio zmieniony przez srwk Czw Kwi 06, 2017 7:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 8:47 pm   

Na stronie toeslagen niema przeciez informacji odnosnie Twojego ubezpieczenia. Jesli juz, to ta inf. dotyczyla, ze do 31.10. miales przyznane dofinansowanie.
Najlepiej, jakbys z ubezpieczalni wyciagnal okres ubezpieczenia, a jak sie okaze, ze faktycznie niebyles ubezpieczony od 01.111. wtedy z zglosic sie do biura.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
srwk 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 9:28 pm   

Na stronie glównej toeslagen na dole gdzie sa ostatnie zmiany/aktualizacje mam:
- "Zorgverzekering stopgezet per 30 oktober 2016"
Natomiast dodatek to zorgtoeslag.
A księgowa pokazała mi zakładkę "zorgtoeslag per maand"/"Maandbedrag" z listopada gdzie jest przyznany dodatek 83E, a jak kliknę w informacje gdzie jest kwota zapłacona na ubezpieczenie i ona wynosi 0E... z adnotacja:
"U bent niet verzekerd volgens de Zorgverzekeringswet, terwijl u dat wel verplicht bent. Daroom hebt u in deze periode geen recht op zorgtoeslag"
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 11:26 pm   

aaa ok, wszystko jasne. pozostaje Ci skontaktować z biurem, niech wyjasnia o co chodzi...
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group