NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OTTO sklep internetowy problem z zakupem.
Autor Wiadomość
Emek33
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 13
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 6:09 pm   OTTO sklep internetowy problem z zakupem.

Witam parę dni temu strona internetowa OTTO miała jakąś awarię dlatego anulowałem tam zamówienie na parę butów. Strona nie ściągneła z mojego konta gotówki bo nawet nie podawałem tam danych swojego konta. Płatność pokazuje mi jako Acceptgiro a buty już kupiłem w innym sklepie(nie miałem pojęcia że mimo awarii i braku płatności i tak mi je wyślą) . Na czym polega zapłata Acceptgiro? Czy teraz muszę zapłacić im pieniądze czy bezproblemowo mogę odesłać paczkę spowrotem?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 6:56 pm   

Emek33,Ze strony otto


Cytat:
dagen bedenktijd
Soms is het fijn om een artikel eerst te bekijken zodat je vervolgens kunt beslissen of je het wil houden. Je krijgt daarom 14 dagen bedenktijd. Besluit je het artikel te retourneren? Dan storten we het aankoopbedrag terug op je rekening.


Mozesz odeslac (w ciagu 14 dni ) przez poczte, jesli juz zaplaciles ,to pieniadze przesla na twoje konto .

Cytat:
Na czym polega zapłata Acceptgiro?


w odpowiednich rubrykach na blankiecie (ACCEPTGIRO) wpisujesz swoj numer konta bankowego, skladasz podpis - zgodny z orginalem bankowym, taki wypelniony druk wrzucasz do skrzynki w swoim banku .
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 7:03 pm   

https://nugevonden.nl/webshops/artikel/otto-retourneren/
Masz trzy opcje na zwrot towaru. Mozesz sam wysłać przez post nl lub poprosić o odebranie towaru telefonicznie lub przez internet. Musisz się liczyć z brakiem zwrotu za koszta przesyłki. Zwrot jest bezpłatny. Musisz zwrócić w ciągu 14 dni. WAŻNE Nie zapomnij o włożeniu do pudełka paragonu zwrotnego (retourbon) i naklejeniu etykiety zwrotu (retouretiket).
 
 
Emek33
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 13
Wysłany: Sob Kwi 22, 2017 5:07 pm   

Paczki nawet nie otwierałem dalej jest zafolowiana i podpisana dokładnie tak jak ją wysłało OTTO , czy taką paczkę mogę bezpośrednio dać kurierowi ? Jak pisałem za nic wcześniej nie płaciłem ani za wysyłkę ani za towar a kuriera zamówiłem na poniedziałek z strony otto.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group