NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rotterdam - praca
Autor Wiadomość
dukeluke
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 9
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 2:55 pm   Rotterdam - praca

Witam,

Myślę o wyjeździe do Rotterdamu i oczywiście znalezieniu tu pracy.

Jednakże, ogłoszenia agencji wysyłających do NL pracowników to zazwyczaj jakies dziury lub miasta które całkowicie mnie nie interesują typu Tilburg itp.

Tak naprawdę przeglądam ogłoszenia już od 1-2 msc i ciagle te same firmy i te same miejscowości - mało jest prac w Rotterdamie tak przegladajac je z PL.

Czy moglibyście polecieć mi jakąś firmę/agencje która specjalizuje się w Rotterdamie oprócz warzyw owoców żywności i ogrodnictwa - bardziej cos magazyn/logistyka itp. ?

dzięki z góry pzdr

[ Dodano: Śro Sie 02, 2017 2:57 pm ]
w sumie docelowo interesuje mnie praca w Porcie w Rotterdamie - czy tam tez jest jakas agencja pracy albo cos podobnego - najchętniej to bym zrobił uprawnienia na żurawie do rozładunku kontenerowców - może ktoś się orientuje ?

czekam na namiary
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 4:42 pm   

dukeluke napisał/a:
Jednakże, ogłoszenia agencji wysyłających do NL pracowników to zazwyczaj jakies dziury lub miasta które całkowicie mnie nie interesują typu Tilburg itp.
ty robisz podpuche czy to tak na serio ? Jak tak czytam to waronkow masz wiele ale malo z siebie dajesz / chcesz dac . Nic nie wspominasz o znajomosci jezykow EN czy NL , ani o jakims doswiadczeniu . Zrobienie uprawnien i zaraz potym zasiasc bez doswiadczenia w porcie w R-dam to ladny plan jednak bez dobrego jezyka i doswiadczenia nie wykonalne poprzez posrednika . Moze ale to MOZE jak zalozysz wlasna firme , bedziesz mial wlasny dach nad glowa itd to bedziesz gdzies mogl sie wynajac .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 5:02 pm   

dukeluke,
Cytat:
Czy moglibyście polecieć mi jakąś firmę/agencje która specjalizuje się w Rotterdamie oprócz warzyw owoców żywności i ogrodnictwa - bardziej cos magazyn/logistyka itp. ?


Jest tego , warunek - jezyk i wyksztalcenie, zaczynajace sie od MBO
https://www.indeed.nl/vac...AiAAEgLif_D_BwE
 
 
dukeluke
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 9
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 5:16 pm   

wykształcenie wyższe - biegły jezyk angielski pełne uzębienie i wygląd nienaganny

szukam zwyklej pracy na początek, ale w Rotterdamie i mieszkania tam, wystarczy wpisac prace w NL to wyskakują same oferty jjakis dziur bądź z dala od Rotterdamu - 2 msc już tak przeglądam i nic nowego nie wchodzi

co to jest to mbo

chodzi mi czy z angielskim w porcie da się znaleźć prace - a Pani Celince dziekuje bardzo za oferty z wyższej półki ale na razie chce wyjechać tak przez PL pośrednika by się zalapac i porobić dokuenty

[ Dodano: Śro Sie 02, 2017 5:17 pm ]
wiek 34

[ Dodano: Śro Sie 02, 2017 5:19 pm ]
ogólnie to kiedyś jezdzilem w NL tzw TIRem i tam z EN jezykiem i doświadczeniem miałem 700E na tydzień i co dzień w domu praca po 12-15h dziennie

jazda mi się znudzila ale zawsze chciałem isc na te dźwigi portowe i ogolnie dużo po portach w swiecie jezdzilem i zawsze tam praca mi się podobala tylko ciekawi mnie czy z EN da rade porobić kurs na Dzwigi/zurawie portowe
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 5:42 pm   

dukeluke,

jak sie nie wie ,co to MBO to sie szuka odpowiedzi na forum

popatrz tu http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=46863

INFO) to nie sa tylko oferty z ''wyzszej polki'' mozna tam znalezc ogloszenie o naborze do pracy w logistyce
- w magazynie
-lub w hali produkcyjnej ..
w porcie jako straznik ,lub policjant praca nawet z jezykiem angielskim .itp :035:
 
 
dukeluke
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 9
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 5:54 pm   

a teraz wracając do tego wykształcenia bo z tego linka to wyczytałem ze tam ludzie sami tłumaczą sobie polskie tytułu naukowe na holenderskie

i terA tak się zapytam bo np. w UKeju nikt nie zwracał uwagi na PL dyplomy to czy terA tu w NL te dyplomy mają jakieś uznanie ?

to jaki jest odpowiednik inżyniera informatyka ?

[ Dodano: Śro Sie 02, 2017 7:09 pm ]
MA KTOS PL agencje co wysylaja do pracy w Rotterdamie ? daja zamieszkanie itp. bo ta stronka indeed to tam raczej firmy sa lub agencje już dla tubylcow
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group