NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z agencją pracy
Autor Wiadomość
miku1188 
Poczatkujacy
Miku1188

Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro Wrz 13, 2017 6:22 pm   Problem z agencją pracy

Witam forumowicze.
7 tygodni temu zakończyłem pracę w jednej z dużych agencji pracy a właściwie zostałem zwolniony po prawie 2 latach . Tu pojawia się kilka watkow gdyż byłem już zatrudniony na fazie B a mimo to zostałem zwolniony z dnia na dzień bez żadnego okresu wypowiedzenia , dodatkowo nadal nie otrzymałem vakantiegeld na wypłatę tych pieniędzy miałem czekać 6 tygodni , biuro teraz mi nie odpowiada na maile . Jakby tego było mało przez 20 miesięcy ani razu nie podniesiono mi stawki co było tłumaczone tym że jestem na wiekowce i nie mają prawa mi jej podnieść oraz nadal nie dostałem listy z Stipp . Teraz kilka pytań jak wyegzekwować urlopowe/wakacyjne, czy brak podniesienia stawki oraz zwolnienie mnie było zgodne z prawem i jak to możliwe że nadal nie otrzymałem listu od stipp. I najważniejsze gdzie / do kogo się z tym zgłosić? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
 
 
Rafwis7317 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 3
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 11:50 am   

adwokat najlepsza opcja wszystko od nich wyciagnie do tygodnia jednym listem
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Nie Wrz 24, 2017 3:31 pm   

Wybacz kolego, ale takich historii przerobiłem tysiące i proponuję na początek zgromadzić wszystkie dokumenty jakie masz, rejestr wpływów na konto i dokładnie wszystko przeczytać co i jak, a wtedy na spokojnie działać. Nie potrzeba Ci adwokata, wszystko idzie załatwić bez dodatkowych kosztów.
Jest tu wystarczająco dużo informacji, wystarczy poczytać.
_________________
Pozdrawiam.
 
 
OszukanyZly
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 02, 2018 4:41 pm   

Zdecydowanie nie polecam agencji Level 1 z Emmeroold ani polskiej agencji pracy tymczasowej Work Center która wyłapuje ludzi w Polsce do niby pracy w Holandii. Nie mają pracy a polaków traktują tylko jako zapasowych, awaryjnych pracowników potrzebnych tylko awaryjnie jak któryś z holendrów zachoruje!!. Pracy jest tylko kilka dni w miesiącu a po kilku tygodniach siedzenia tam nie ma się nawet na busa powrotnego do polski.Nie ma szans odłożyć na cokolwiek, bo firma pobiera sobie koło 70 euro/tydz,a te kilka dni w miesiącu pokrywa ledwie tę opłatę mieszkaniową, jakiekolwiek pytania o pracę czy cokolwiek pozostają bez odpowiedzi, tylko rezerwa finansowa z polski umożliwiła mi wyjazd z tego holenderskiego pola i przerobionej na lofty stodoły. A o alkoholikach i palaczach marihuany nie wspomnę, bo jest ich jak zwykle wśród polaków zbyt wielu i uciążliwość przebywania w takim miejscu wzrasta!!!!!!.Niektórzy co wynika z rozmów chcieliby się stamtąd wydostać, jednak nie mają jak bo pieniądze są zatrzymywane przez agencję na koszt zakwaterowania. Sytuacja staje się ,, bez wyjścia" i jeżeli ktoś z rodziny z polski nie zafunduje busa powrotnego do polski, to siedzi się za ,,free" bo nie ma innego wyjścia!!!!!. Kompletna porażka, pewnie tylko wpędzająca przebywających na tym zadupiu ludzi w alkoholizm i narkomanie. Zdecydowanie odradzam ludziom którzy nie chcą sięgnąć dna i kłopotów z których nie łatwo się wydostać!!!!!!!!. Work Center i Level 1 to miejsca tylko dla narkomanów i wykolejeńców którym już jest wszystko jedno nawet ten brak pracy, kiedy można się narąbać lub upalić do nieprzytomności co by nie myśleć o beznadziejnej rzeczywistości!!!!!!!.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group