NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Nie Paź 29, 2017 3:24 pm
Wypowiedzenie umowy o pracę na czas nieokreślony
Autor Wiadomość
Vickyyy1986
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 1
  Wysłany: Nie Paź 29, 2017 11:19 am   Wypowiedzenie umowy o pracę na czas nieokreślony

Witam, na pewno temat juz kiedys był ale ja nie mogę odszukac. Jestem zatrudniona w nl przez firmę w której pracuje na czas nieokreślony. Chciałaby zrezygnować z pracy, ale w taki sposób żeby otrzymać zasiłek. Jak to najlepiej zrobic? Jeżeli sama sie zwolnie to z zasiłku nici. A jak to wygląda ze zwolnieniem za porozumieniem stron? A i jeszcze jedno pytanie czy jeżeli się już zwolnie z tej firmy to jest możliwość (oczywiście jeżeli sie dogadam z pracodawcą) żeby za jakiś czas zatrudnili mnie ponownie. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam :031:
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Paź 29, 2017 1:44 pm   

Vickyyy1986 napisał/a:
czy jeżeli się już zwolnie z tej firmy to jest możliwość (oczywiście jeżeli sie dogadam z pracodawcą) żeby za jakiś czas zatrudnili mnie ponownie.
to zalezy tylko i wylacznie od twojego pracodawcy i nikt ci inny na to pytanie nie da odpowiedzi .
Vickyyy1986 napisał/a:
Jeżeli sama sie zwolnie to z zasiłku nici. A jak to wygląda ze zwolnieniem za porozumieniem stron?
zalezy z jakiego powodu bedzie zwolnienie za porozumieniem stron i zalezy czy pracodawca bedzie ten chcial ci dac .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Nie Paź 29, 2017 7:00 pm   

Musi być w vaststellingoverenkomst że to pracodawca wyszedł z tą propozycją, nie ty. Inaczej możesz zapomnieć o zasiłku. Więc tutaj kwestia czy pracodawca chce iść na taką opcję czy nie. Jeśli w piśmie będzie że to była twoja inicjatywa to klops.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
Ostatnio zmieniony przez LeGolasik Nie Paź 29, 2017 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group