NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bankomat nie wydał pieniędzy, a nie ma ich na koncie
Autor Wiadomość
el volviachchi
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 10:53 am   Bankomat nie wydał pieniędzy, a nie ma ich na koncie

Witam, jako, że to mój pierwszy post, przedstawię się- mam na imię Paweł, mam 30 lat. Obecnie jestem w Polsce, ale wyjezdzalem do Holandii do pracy dwa razy.

Mam tego typu problem- bankomat nie wydał pieniędzy, ale potrącił mi je z konta. Mam konto w Holenderskim ING. Dzwoniłem do nich cztery razy, za każdym razem słyszałem, że muszę czekać, za pierwszym razem dwa dni, za drugim około tygodnia, za trzecim 15 dni. Dzisiaj kiedy wg moich wyliczeń jest 15 dzień roboczy usłyszałem informację od Pani z infolinii, że nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy rozpatrzą sprawę.
Czy ktoś z Was miał taki przypadek ? Ile czasu trwało to u Was? Zdarzyło się komuś z Was,
że nie zwrócono Wam tych pieniędzy?
Nadmienię, że stało się to 20 stycznia i do tej pory pieniądze nie wróciły na konto. Siedzi mi to trochę na głowie bo to było dość sporo pieniędzy...
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 3:12 pm   

el volviachchi, Taka procedura toche potrwa jak pisze ponizej w zaleznosci od lokacji nawet do pol roku.
Cytat:

Jouw bank gaat vervolgens een onderzoek beginnen, dat afhankelijk van de locatie tot zes maanden in beslag kan nemen


https://www.wereldreis.ne...e-geldautomaat/
 
 
el volviachchi
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3
Wysłany: Pią Lut 16, 2018 3:50 pm   

Nie znam holenderskiego- czy to dotyczy mojego banku? czy to jest jakiś ogólny przepis? czym zajmuje się ta strona? Jakbym miał tyle czekać to nie ciekawie, potrzebuję tych pieniędzy...
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Lut 16, 2018 7:12 pm   

el volviachchi, Tak .To powyzej to standartowa procedura jesli chodzi o tego typu sytuacje dotyczace wybierania pieniedzy z automatu za granica

Sprawdziles ,czy bank ci te pieniadze przelal na konto ?

Na stronie ING pisze ,ze bank jakby zaliczkowo, ci te pieniadze odda/wplaci na twoje konto
w ciagu 10 dni roboczych .Pomimo tego musza we wlasnym zakresie wdrozyc procedure wyjasniajaca zaistniala sytuacje i moze ona potrwac do pol roku .
Po zakonczeniu zostaniesz o tym poinformowany listownie .
Moze byc tak, wiec nastaw sie i na to ,ze bedziesz musial im te pieniadze zwrocic .
 
 
el volviachchi
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 11:37 pm   

Ogólnie konto jest holenderskie i do nie wypłacenia doszło w Holandii w holenderskim bankomacie banku, w którym mam konto- czyli ING. Do tej pory od dnia kiedy zadzwoniłem do ING po raz pierwszy (20 stycznia) nie otrzymałem od nich żadnych pieniędzy.
Ostatnio zmieniony przez el volviachchi Nie Lut 18, 2018 11:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 11:17 am   

Wypłacales w bankomacie w środku w banku czy gdzies na ulicy?
Ostatnio zmieniony przez feel_x Wto Lut 27, 2018 11:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group