NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wegenbelasting, bez meldunku
Autor Wiadomość
RPW 
Poczatkujacy
RPW

Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 8:47 pm   Wegenbelasting, bez meldunku

Witam,
w maju przyjechałem do NL i zameldowałem się w bungalu (nie przez pośrednika). W sierpniu kupiłem samochód. W grudniu okazało się że nie mogę mieszkać w bungalu przez zimę. Właściciel wymeldował mnie, w gemente mieli gdzieś moją sytuacje i proponowali żebym wracał do Polski. Przez miesiąc szukałem opcji z zameldowaniem, ale nic nie znalazłem. Jedyne co udało się załatwić to inny bungal, ale właściciel zaznaczył że nie mogę się w nim meldować.
Co się dzieje teraz z podatkiem drogowym, jak go zapłacić? Rachunki przychodziły na adres zameldowania, a teraz oficjalnie nie ma mnie w NL. Boję się dzwonić do belastingu, żeby nie kazali mi się meldować, bo znowu będę bezdomny :(
Podobno za nie płacenie MRB nie ma kar, ale jak złapią to płaci się wszystko zaległe. Wolał bym płacić jak do tej pory co 3 miesiące i mieć spokój, niż martwić się kontrolami.
 
 
zielaczysko 
Gaduła
Zielaczysko


Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 108
Skąd: Łódz-Den Haag;)
Wysłany: Czw Mar 01, 2018 7:31 pm   

Mysle ze niema sie co bac zdzwonic.Lepiej takie sprawy zalatwiac jak najszybciej.
A na pewno lepiej bedzie postrzegana Twoja chec kontaktu i wyjasnienia sytuacji , niz unikanie odpowiedzialnosci;)
_________________
Zło zawsze powraca.........................
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group