NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
powrót do Polski i niezawieszenie konta ING
Autor Wiadomość
mlodzianv
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 1:54 pm   powrót do Polski i niezawieszenie konta ING

Witam.Mam pytanie.wrociłem do Polski w 2014 roku z myślą szybkiego powrotu do Holandii.Niestety sprawy rodzinne uniemożliwiły mi szybki powrót.Nie zlikwidowałem konta w Holenderskiej placówce ING.
Karta do bankomatu straciła ważność w lipcu 2017roku.
Teraz szykuje mi sie wyjazd do Holandi.
TU MAM PYTANIE: Czy wyrobić sobie nowe konto(powiedzieć w biurze ,ze nie mam konta) czy jak to zrobic?dodam że angielski znam dosyć marnie i raczej sobie nie poradze jeśli poszedłbym do holenderskiego ING i tam przedstawił problem.Pewnie jeszcze mam spory debet(wiadomo utrzymanie rachunku kosztuje(jak pamietam 2€miesiecznie) i przez te lata urosło i pewnie potraca mi z pierwszej wyplaty jakbym zachowal to stare kont).Tutaj nie pamietam loginu i hasła do zalogowania sie przez internet:( Tu jest problem.
Prosze wytlumaczcie mi co mam zrobic,juz moglbym splacic(jesli dali by mi na raty czy cos).Albo jakis link do stronny www gdzie jasno moge sie dowiedzieć co moge z tym problemem zrobic.
z góry dziekuje
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Sob Mar 10, 2018 10:24 pm   

Powiem tak - mierna znajomość angielskiego to nie wymówka, żeby nie umieć sobie poradzić w banku. Wiem co mówię, bo znam to z własnego doświadczenia. Idz do ING, powiedz o co chodzi, dostaniesz nową kartę i będziesz mógł prosić o dostęp do internetu.
Nawet jak na tym koncie jest debet to chyba nie aż taki wielki, a i tak prędzej czy później trzeba będzie go spłacić...
Jeśli uważasz ze Twój angielski jest aż tak mierny, to poproś kogoś o pomoc w tej sprawie.
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
mlodzianv
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 2
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 8:56 am   

a wiesz może ile bedzie tego debetu?(zjechalem w lutym w 2013)mialem wrocic po dwoch tygodniach lecz zycie osobiste mi na to nie pozwolilo.karta do bankomatu stracila waznosc w lipcu 2017.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 6:53 pm   

mlodzianv,


Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedziec ,chocby dlatego ze
zalezy to od tego - na jaki betaapakket w swoim banku, wyraziles zgode ,
bank co miesiac pobieral z twojego konta oplaty + wszystkie operacje bankowe np. wybieranie pieniedzy z automatu za granica etc...
Tak orientacyjnie, policz sobie oplate za prowadzenie konta X wszystkie miesiace ,kiedy cie tu nie bylo + procent za debet ...niestety nie wiem ile on wynosi,moze ktos podpowie

w linku oplaty za prowadzenie konta w ING

https://www.ing.nl/partic...2018/index.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group