NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warunki minimum firmy ZZP
Autor Wiadomość
PrzemekPL
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 4:11 pm   Warunki minimum firmy ZZP

Dzień dobry, chciałbym zasięgnąć tylko u Państwa informacji. Czy jeżeli żona zajmuje się paznokciami, ma 3 klientów w tygodniu nie ma żadnej pracy, nie pobiera żadnych zasiłków z Holandii oprócz dopłaty do ubezpieczenia, jest zamedlowana, ma reklamę tylko na FB, czy w takim wypadku musi zakładać firmę ZZP w Holandii? I jak Ma się do tego Belastingdienst? Nie robi tego w Domu tylko u klienta w domu. Pytam gdyż nigdzie nie mogę znaleźć Informacji na ten temat. Mieszkamy na mieszkaniu wynajętym nie na socjalnym, mamy wspólne konto bankowe. Usługi są płatne do ręki cennik jest na stronie ale maksymalna cena za usługę to 15Euro. Proszę tylko o wypowiedz ludzi, którzy coś wiedzą na ten temat. Na stronie belasting znalazłem informacje, które nie do końca rozumie. Tutaj informacje ze strony belasting ale dokładnie nie ma informacji ani odpowiedzi na Moje pytanie. Wiec jakie warunki minimum trzeba spełnić żeby otworzyć firmę a kiedy jej nie zakładać w ogóle? Nie znalazłem nic na ten temat na forum.

https://www.belastingdien...of_onderneming/

Dziękuje za informacje. Pozdrawiam Przemek
Ostatnio zmieniony przez PrzemekPL Wto Kwi 03, 2018 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malgorzatakujawa 
Nieśmiały użytkownik
kacperek24

Wiek: 49
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 59
Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 9:27 pm   

trzeba poszukac tu jest cos na twuj temat http://www.niedziela.nl/f...er=asc&start=75
_________________
kacperek24
 
 
PrzemekPL
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 3:38 am   

Hej, znalazłem ten temat wcześniej ale do końca to nie jest odpowiedz na Moje pytanie gdyz Żona zajmuje się tylko paznokciami i nie jet zatrudniona nigdzie i to jest jej dochód ale nie jakiś niewiadoma jak wysoki, No i nie wykonuje tego na skale ogólna krajową. Wiec tutaj informacje są sprzeczne bo każdy pisze w dwojaki sposób. Jeden, że musi inny że nie musi. Bo te przepisy dokładnie też nic nie interpretują. Rozumie, ze jest to usługa ale to nie są ani stałe godziny jakieś tygodniowo, ani nie ma regularności w tym etc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group