NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwangbevel
Autor Wiadomość
czubus
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:46 pm   Dwangbevel

Witam. Sprawa ma się następująco.
Dostałem za dużo zwrotu za ubezpieczenie. Oczywiście upomnieli się o swoje. Początkowo pisma ignorowałem bo chciałem zapłacić to ze zwrotu podatku.
Jednak ostatnio pismo przyszło z naliczoną karą a że miałem fundusze to zapłaciłem.
Problem polega na tym, że termin był do 11 a pismo przyszło 13. Zapłaciłem 14 jednak księgowanie było dopiero 16. Dziś przyszedł mi Dwangbevel z naliczoną karą 49 euro.
Pytanie co mam zrobić ? Naleznosć zapłacilem wprawdzie po terminie ale wynikało to z opoznien poczty.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 8:25 pm   

czubus napisał/a:
Dziś przyszedł mi Dwangbevel z naliczoną karą 49 euro.


Cytat:
Powinien tez byc normalny numer telefonu inspektora ktory zrobil ten dwangbevel, tez do niego mozesz zadzwonic, przekazac mu ze zaplaciles i moze ci to potwierdzic.

Dowiedz sie od razu czy masz jakies inne kwoty, bo za dwangbevel mogly dojsc dodatkowe kary.


cytat z tego tematu http://www.niedziela.nl/f...ic.php?p=306136
 
 
czubus
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 11:52 pm   

No tak tylko, nie mam jak z nim się dogadać sam nie potrafię niderlandzkiego i nie znam nikogo kto go zna.
 
 
pro_myk5 
Poczatkujacy
pro_myk5

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 49
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 3:17 pm   

czubus napisał/a:
No tak tylko, nie mam jak z nim się dogadać sam nie potrafię niderlandzkiego i nie znam nikogo kto go zna.


To pozostaje już tylko tłumacz, ale za jego usługę zapłacisz najprawdopodobniej więcej niż 49 euro.

Nie wiem, czy masz szansę na umorzenie kary, bo pisma dostawałeś już wcześniej. Wtedy był czas, by się do nich zgłosić z prośbą o przedłużenie terminu płatności. Zdaje się, że teraz to musztarda po obiedzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group