NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Nie Lip 21, 2019 3:11 pm
Księgowość i Podatki
Autor Wiadomość
Ullswater
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 20, 2018 5:04 pm   Księgowość i Podatki

Cześć,

Chciałem sprawdzić, czy ktoś jeszcze korzystał z usług firmy Paula Księgowość i Podatki?

podana nazwa wystarczy, link do strony usuniety , dziwne to wyglada ,oszukany i jeszcze ich reklamujesz ? :074:

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że zostałem oszukany. Firma pobrała ode mnie z góry opłatę za pomoc w znalezieniu mieszkania socjalnego i kazała czekać. Próby kontaktu z mojej strony zabijali informacjami, że sprawa cały czas się toczy. Podawali kolejne terminy, ale po ich upływie nadal NIC się nie działo.
Po 4 miesiącach, zwróciłem się do nich o zwrot pieniędzy, który zgodnie z umową powinni mi oddać po 3 i dopiero zaczęły się problemy.

DOSŁOWNIE nic ze sprawą się nie stało. W urzędzie nie słyszeli o takiej firmie, tak samo jak i o mnie. Specjalnie pojechałem pod ich adres w Hengelo, jednak nie zastałem tam ani biura, ani żadnej informacji o jej istnieniu. Znajomy sprawdził dla mnie adres w Vlaardingen i tu identyczna sytuacja.
Zwrot na szczęście otrzymałem, ale po 5 miesiącach od dnia rezygnacji.
Współpraca była 9-miesięczną męczarnią, z której NIC nie wynikło.
Właściciel wrzucił pewnie pieniądze na lokatę i tak zarobił na naiwnym człowieku.

O sprawie mogę opowiedzieć DUŻO, DUŻO więcej, ale chciałbym sprawdzić, czy ktoś jeszcze na nich trafił?
Może wie ktoś, co z taką sprawą zrobić i gdzie się udać?

Pozdro,
Ullswater
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Lip 20, 2018 7:04 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
seemija
Gaduła

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 142
Wysłany: Sob Lip 21, 2018 3:25 pm   

a wystarczy przed przelaniem pieniedzzy poszukac na internecie opinii o ,,firmie"
chociaz, znajoma pomimo tego co jej powiedzialam i pokazalam, myslala ze w jej sprawie bedzie inaczej ;)
naiwnych nie sieja...
 
 
joannaalo
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 25, 2019 10:53 am   

Witam.Wlasnie w podobny sposob zostalam potraktowana
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Wto Cze 25, 2019 11:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group