NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Nie Sie 26, 2018 1:11 pm
Trudna sytuacja
Autor Wiadomość
clare
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 3
Wysłany: Sob Sie 25, 2018 11:21 pm   Trudna sytuacja

Cześć,

mam kilka pytań. Czy mając umowę o pracę tymczasową i brak zameldowania da się wsiąść kredyt 1000 euro?

Czy we wniosku o złażenie jednoosobowej działalności gospodarczej (ZZP) mogę użyć adres hostelu, AMOCu, albo znajomego? Jeśli tak, to czy muszę mieć jakieś papiery do tego?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 1:10 pm   

clare, http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=104006
 
 
clare
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 3
Wysłany: Czw Sie 30, 2018 3:48 pm   

Co z parabankami? Podejrzewam, że moja zdolność kredytowa liczona ze wzoru jest chyba równa 0. Nie mam przychodów na koncie. Ale prawdziwa zdolność kredytowa jest wysoka. Jestem programistką. Do tego dobrą. Po Uniwersytecie Wrocławskim. W Polsce na wstępie dostałam 8000. A teraz nie mam nic, bo ćpałam i nie mam, jak wystartować.

Jeśli ktoś chce mi radzić 'idź do pracy', to dzięki, ale pracować fizycznie nie potrafię. W hotelu powiedzieli mi dziękuję po jednym dniu. Mimo, że robiłam, co mogłam. A jak idę na interview, jako programista, to się pytają, czemu nie mam laptopa i patrzą na moje stare ciuchy.
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Czw Sie 30, 2018 5:06 pm   

clare napisał/a:
moja zdolność kredytowa liczona ze wzoru jest chyba równa 0. Nie mam przychodów na koncie. Ale prawdziwa zdolność kredytowa jest wysoka.

No niestety. Twoja prawdziwa zdolnosc kredytowa jest nadal 0.

clare napisał/a:
Jestem programistką. Do tego dobrą. Po Uniwersytecie Wrocławskim.

I do tego skromna :)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Sie 30, 2018 5:45 pm   

clare napisał/a:
ale pracować fizycznie nie potrafię.


clare napisał/a:
A jak idę na interview, jako programista, to się pytają, czemu nie mam laptopa i patrzą na moje stare ciuchy.
no i kolo sie zamyka

Jesli nie zarobisz na nowe ciuchy i laptopa ,to trudno ci bedzie uniknac pytania, czemu nie masz laptopa..?
Moze na start pozycz pieniadze od swoich znajomych .
 
 
clare
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 3
Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 10:53 pm   

Znajomi byli dawno temu. Teraz znam tylko parę ludzi na ulicy i jednego Holendra, który ma częściowe ubezwlasnowolnienie i nie może sam dysponować swoimi pieniędzmi, i bardzo luźno dziewczynę z Holandii. Zbyt luźno na pożyczkę. Rodzina praktycznie jest skreślona. Deklarowali, że kochali, a zostawili w naprawdę ciężkich chwilach. Nie ma co się rozwodzić, ale od tak bezdusznych ludzi nic już w życiu nie chcę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group