NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Nie Wrz 02, 2018 11:10 am
Pierwszy wyjazd do NL
Autor Wiadomość
Davidoff1551
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 4:04 am   Pierwszy wyjazd do NL

Witam nazywam się Kamil mam 23 lata. Chcę wyjechać do Holandii do pracy w charakterze "pickera" czy jak to się zwie - pracownika magazynowego. Interesuje mnie co muszę ogarnac jesli chodzi o papierki . Slysze rozne informacje z kazdej strony. Że muszę utworzyx konto walutowe w Polsce w banku. Praca bedzie raczej przez agencję, co zastanę tam na miejscu? Bo wiem ze trzeba wyrobic sofi numer. Niech ktos z doswiadczeniem mi to wszystko w skrocie opisze. Bardzo się stresuje z góry dziękuję !

Tytul edytowany . Temat przenioslam do dzialu PRACA .
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Nie Wrz 02, 2018 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 11:44 am   

Davidoff1551,

Na forum jest naprawde sporo informacji ,dla osob ktore pierwszy raz przyjezdzaja do Holandii
Przejrzyj temat/y praca poprzez biuro/zakwaterowanie /wyrobienie BSN i podobne .

http://www.niedziela.nl/i...pl&cr=countryNL

Choc tematy moga wydawac sie przestarzale , to wierz mi w sprawie biur pracy ,
zakwaterowania ,kar czesto bezprawnie nakladanych na pracownikow ,etc .niewiele sie zmienio na lepsze ,szczegolnie dla osob wykonujacych prace sezonowe .
Nadal niektore fakty ,dotyczace pracy w Holandii a ujawniane chocby tu na forum przez pracownikow ,wolaja o pomste do nieba .
edit
Sprawdz dobrze opinie o biurze pracy przez ktore wyjedziesz .Czytaj tematy z forum .
 
 
Joana777 
Poczatkujacy
Kerulyte

Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sie 2018
Posty: 4
Wysłany: Śro Wrz 05, 2018 11:34 pm   

edit.
z tym pytaniem to chyba wypadalo by zwrocic sie na priw a nie na forum
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Czw Wrz 06, 2018 12:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group