NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chorobowe na kontrakcie
Autor Wiadomość
Krzysiek01
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 1
Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 11:11 pm   Chorobowe na kontrakcie

Hej, zwracam się z prośbą bo może ktoś miał podobna sytuację i może powiedzieć co zrobić w tej sytuacji. Krótki zarys

Mam kontrakt, miałem wypadek (podczas urlopu) na skutek którego doznałem urazu kręgosłup (chodzę żyje itd) jednak lekarz polski i niemiecki zalecił przerwę w pracy i rehabilitacje do momentu uzyskania poprawy bo grozi operacja kręgosłupa. Jednak lekarz zakładowy przy pierwszej wizycie uznał iż 4 tygodnie ziek, jednak przy drugiej uznał że 2 razy w tygodniu mogę iść do pracy. Dodam ból kręgosłupa jest cały czas tym bardziej podczas rehabilitacji. 3 razy w tygodniu rehabilitacja każdego dnia dodatkowe ćwiczenia w domu. Nie mogę zbyt długo siedzieć, i wykonywać wielu podstawowych czynności. Czy muszę stosować się do zaleceń lekarza zakładowego (pracodawca naciska i uznał że od przyszłego tygodnia wracam do pracy)? Dajcie znać co Wy byście zrobili w tej sytuacji. Z góry dzięki za pomoc.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Wrz 28, 2018 6:56 pm   

Krzysiek01 napisał/a:
jednak lekarz polski i niemiecki zalecił przerwę w pracy


Ani jeden ani drugi nie maja nic do gadania, przeciez nie od nich zalezy jaka decyzje podejmie arboarts
Krzysiek01 napisał/a:
Czy muszę stosować się do zaleceń lekarza zakładowego


Oczywiscie , inaczej moga wstrzymac ci wyplacanie chorobowego .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group