NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spozniony pociag ....i w konsekwencji dodatkowe koszty....
Autor Wiadomość
nurek102 
Poczatkujacy
give the value first

Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 30
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 7:29 am   Spozniony pociag ....i w konsekwencji dodatkowe koszty....

Witam wszystkich forumowiczow ,

chciałbym w paru słowach przedstawić sytuacje jaka miała miejsce pare tygodni temu w Holandii.
-wszystko się dzieje w pociągu na trasie Rotterdam-Eindhoven- jade na lotnisko
-w Bredzie slysze info ze pociąg dalej nie jedzie
-pracownicy w Bredzie na dworcu nie wiedza co począć -na tej trasie w ciągu godziny nic na szynach nie pojedzie :119:
-z paroma pasażerami bierzemy taxi do Eindhoven (lotnisko)
-koszt -25 euro.

Czy sa podstawy żeby ubiegać się od NS jakiejś rekompensaty ?Czy ktoś miał podobna sytuacje?

Za wszystkie konstruktywne uwagi będę wdzięczny
pozdr
nurek102
 
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Lis 15, 2018 8:51 pm   

nurek102, w NL w razie problemow w podrozy pociagiem czesto sa podatawiane autobusy na tej trasie gdzie nie jezdzi pociag . Wiec raczej watpie zeby ktos ci zwrocil kase za taxi . jednak mozesz sie sprobowac postarac zwrot kosztow za bilet pociagowy
w ponizszym linku poczytaj kiedy i ile moga ci zwrocic
https://www.rijdendetrein...-bij-vertraging
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
nurek102 
Poczatkujacy
give the value first

Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 30
Wysłany: Czw Lis 15, 2018 11:43 pm   

Super dzięki za odpowiedz ……. Widzac jednak reakcje i ruchy dzentelmenow na stacji w Bredzie oraz to co mówili …...nie moglem czekac bo to byłoby mega ryzykowne zachowanie..... W najśmielszych oczekiwaniach nie myslalem o zwrocie kosztów taxi. Miałem raczej na myśli jeden czy dwa dzienne bilety . Znajac jednak zycie to...na nic nie mogę liczyc. Chodzilo mi raczej o zasady ale chyba o to w Nl coraz trudniej...... :039:

[ Dodano: Sob Lis 17, 2018 11:55 am ]
Skorzystalem z linka+wyslalem= oczekuje na reakcje NS o której nie omieszkam poinformowac :039:
 
 
 
lena.a 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 77
Wysłany: Pon Gru 03, 2018 1:58 pm   

Miałam podobną sytuację tez jechałam na lotnisko do Eindhoven i pociąg potrącił jakąś osobę, pytałam, czy mogę wysiąść to ktoś po mnie przyjedzie i mnie zawiezie bo nie zdążę na samolot, ale nie chcieli mnie wypuścić. Później podstawili obok pociąg do którego się wszyscy przesiedli. Ja wysiadłam na pierwszej stacji i dojechałam dalej samochodem. W pociągu mi mówili, że zwrócą poniesione koszty czyli np. za bilet na samolot, ale ja się o to nie starałam.
Ogólnie na trasie Den Haag Eindhoven 9 razy na 10 jest problem, remont ,storing albo wypadek zawsze coś.
_________________
http://humanitarni.pl/#
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group