NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót do szkoły NCOI MBO
Autor Wiadomość
loyal 
Poczatkujacy
Loyal

Wiek: 30
Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 7
Skąd: Helmond
Wysłany: Śro Gru 12, 2018 1:55 pm   Powrót do szkoły NCOI MBO

Witam

Wiadomo jak to z czasem, albo się wyciąga wnioski i zaczyna coś zmieniać albo dalej się wszystko przekłada i spoczywa na laurach..

Sytuacja wygląda tak, że postanowiłem wrócić do szkoły , holenderski znam w stopniu wyżej niż średnim, chociaż gramatyka już dużo mniej.. Skończyłem tutaj Niveau 1 MBO po czym poszedłem do pracy i tak minęło kilka lat.. aż w końcu.. No właśnie.. chciałbym wrócić do szkoły, niestety wiem , ze moge zacząc dopiero od Niveau 2.. wiem, że są tzw toelatingtoets ale jednak po tylu latach nie chce się wypuszczać na głęboką wodę i wolę zacząć od podstaw, zależy mi na szkole w weekendy , czy są tu osoby które mają jakieś doświadczenie i mogą polecić najlepszą opcję / szkołę do podjęcia się? Znalazłem ofertę szkoły NCOI lekcje są co 2 tygodnie w soboty około 6 godzin, reszte szkolenia w domu , niveau 2 trwa rok i kosztuje około 5 tyś euro , nic innego bardziej sensownego nie mogę znaleźć, tylko obawiam się że taka 1 lekcja raz na 2 tyg to bardzo mało, szkoła ta z góry mówi o tym , że większość czasu na naukę trzeba poświęcać w domu... mógłby ktoś coś doradzić? Dodać jeszcze , że chce iść w kierunku logistiek medewerker a później teamleider no i wiadomo wspinać się coraz wyżej..
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Śro Gru 12, 2018 6:53 pm   

MBO w systemie BBL ?
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
loyal 
Poczatkujacy
Loyal

Wiek: 30
Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 7
Skąd: Helmond
Wysłany: Śro Gru 12, 2018 10:05 pm   

Byłoby chyba mi zbyt ciężko pod względem zarobków, nie mieszkam u rodziców tylko posiadam swoje mieszkanie i dlatego ten system odpada
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 7:02 pm   

BBL to normalna praca + raz w tygodniu do szkoły. Lesgeld to rocznie 1155 €.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group