NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanie
Autor Wiadomość
ewela2009 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 2:11 pm   

interflex nie tak zł tylko dla wytrwałych bo mimo wszystko meczace jest wstawanie o 3 rano zeby sie ogarnav rozbudzic i pojechac do pracy na 5 a wyjazd o 4 rano bo tko kawał drogi dałam rade jestem z siebie dumna hehe :) teraz po ukonczeniu kursu i kilku rozmowac z holenderskimi a nie polskimi pracodawcami moge wybrac sobie prace a niestety bez jezyka ani rusz a nikt za mnie tego nie zrobi bo z doswiafdczenia wiem jak polak moze byc zazdosny o prace prugie polaka jesli ma kilka euro wiecej na godz :036: :073:
 
 
Joker 
Poczatkujacy
Johan

Wiek: 45
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 37
Skąd: Maastricht
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 2:23 pm   

:038: Podziw
_________________
Nic ciekawego
 
 
black-face 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 12:18 pm   

Każdy pisze inaczej ale prawda jest taka że w żadnej pracy Cię nikt nie posadzi na tylek i nie będzie Ci za to płacił.
Jeśli ktos jedzie po tej firmi bo jest/było mu za ciężko i teraz płacze na formu i oczernia to jest to dla Mnie poraszka gdy to czytam .
Osoby piszące z paczkowania nażekają ,ludzie gdy przyjmowaliście sie do firmy to jasno i wyraźnie mówiono nam na czym polega ta praca i że jest ciężka więc jeśli spróbowaliście i było wam źle to po co dalej tam pracowaliscie lub pracujecie ???
Ja pracowałem z tą agencją 1,5 roku i wiecie co ??? Dalej chcę z Nimi pracować a wiecie dlaczego ???
Pracowałem jeszcze w kilku agencjach pośrednictwa pracy i uwierzcie Mi że w tym biurze są normalni ludzie którzy nie traktują innych przedmiotowo tak jak to ma miejsce w większości biur w holandii i tu pozdrówki dla Artura i pana Maćka który niestety rozstał się już z tą firmą .
W żadnym biurze nie udzielą Ci tyle pomocy w swerach prywatnych na terenie holandii jak w InterFlex-ie !!!

Lecz za nim zaczniesz prace z tą agencją nastaw się że na paczkowaniu dostaniesz w d*** lecz za darmo nic w życiu nie przychodzi !!!

Tomek .
 
 
interflexnl 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 6:52 pm   

Dzięki za miłe słowa, pozdrawiam p. Tomku / z Polski oczywiście / ...
 
 
ewela2009 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 9:54 am   

Nie narzekam bo żle nie było była ekipa zgrana i nie było problemu z niczym nie moge mimo wszystko złego słowa powiedzieć dla mnie było ok :)
Tomek nie dziw się ze pomogli w sferze prywatnej a co mieli zrobić jak nie chcieliśćie zjechac do polski to nikt nie jest bez serca żeby nie pomóc poprostu trafiliście na dobrych ludzi i mieliście więcej szczęścia niż rozumu i tego nie da się ukryć ;)
 
 
SNCU 
Poczatkujacy
SNCU

Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 10:52 pm   chorobowe = 70% UWV + 21% biuro posrednictwa pracy

[quote="interflexnl"]Chorobowe jest wypłacane przez UWV a nie przez biuro, chyba że zaliczkowo wypłaca się pracownikowi pieniądze zanim spłyną z UWV co trwa niejednokrotnie kilka a nawet kilkanaście tygodni.Ewentualne różnice pomiędzy tą "zaliczką" a rzeczywistą wysokością chorobowego są następnie korygowane.

otoz nie pisze Pan prawdy..... W trakcie trwania choroby, przez pierwszy rok pracownik ma prawo do 91% swojej wyplaty. 70% placi UWV a 21% BIURO POSREDNICTWA PRACY.....

prosze, tutaj CAO w wersji polskiej.... http://www.abu.nl/abu2/pagina.asp?pagkey=98142

nie chce mi sie wierzyc, ze pracownik biura posrednictwa pracy nie zna obowiazujacego prawa....

wszystkich, ktorym nie wyplacono (zgodnie z obowiazujacym branze zatrudnienia czasowego prawem) zasilku chorobowego prosze o zgloszenie tego na naszej stronie internetowej
http://poinformowaniepomaga.nl

pozdrawiam, SNCU
 
 
interflexnl 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 15
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 9:14 am   

Sorki ale nie zauważyłem w mojej wypowiedzi jakichkolwiek procentów i nie do nich się w niej odnosiłem... lecz do ogólnej zasady dotyczącej wypłaty chorobowego przez UWV i przeciągania przez nich w czasie momentu wypłaty chorobowego, co za tym idzie generalnie zawsze płaciliśmy zaliczkowo całą kwotę /91%/ a po wpłynięciu pieniędzy z UWV korygowaliśmy ewentualne błędy.... chyba, że chorobowe trwało długo / kilka miesięcy / wtedy czekaliśmy na należną kwotę z UWV , a płaciliśmy pracownikowo zaliczkowo i tak z reguły znacznie więcej niż to co wynikałoby z naszego obowiązku...
 
 
ewela2009 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:33 am   

interflexnl, nio ale znam przypadek któremu daliście zaliczke i póżniej jak wpłyneły pieniażki zabraliście jeszcze mu się należące chorobowe ( wie pan o co chodzi ...) ponieważna emaila przesyłałąm sprostowanie i ..............???
 
 
Roy4ever 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 3:10 pm   

Ewelinko, wiesz przecież dobrze, że u Was wynikła sprawa nieopłacenia przez Was przez cały rok składki ubezpieczenia zdrowotnego, którą jednak Biuro cały czas Wam opłacało, myślałem, że tę sprawę sobie dawno z Wojtkiem wyjaśniliście....
 
 
ewela2009 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 9:43 am   

Roy4ever, ale to już nie była moja wina że macie bałagan w biurze to popierwsze a po drugie jak jeszcze sprawa z ubezpieczeniem nie wyszła na jaw to i tak tą sprawę załatwialiście ponad 4 miesiące a na końcu stwierdziliście że niepłacimy składek bo szefowa zapomniała nas umieścić na liście i odciągać tylko dziwne bo nigdy nie miałam więcej wypłaty niż e osoby które miały odciągane za ubezpieczenie wymagacie od pracowników żeby pracowali a jak pracownik wymaga od was uczciwości lub czego kolwiek to wtedy problemy najlepiej nic się nie odzywać nie walczyć o swoje tylko pracować pracować pracować. A te sprawy przekazywać do wyjaśnienia odpowiednio stworzonym do tego organom ...
 
 
Roy4ever 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 1:45 pm   

No i dlatego nie da się na tym forum dyskutować, bo zawsze ten pokrzywdzony wytoczy takie armaty , że żal... A propos , nie pracuję już w Interflexie i nie mam zamiaru wypowiadać się więcej na ten temat, proponuję zakończyć ten wątek, bo jak znam życie nikt z aktualnych pracowników biura Interflexu na to forum nie będzie się fatygował, bo pewnie nawet nie wie o jego istnieniu... pozdrawiam.

PS. Jeżeli są chętni rzeźnicy do pracy na rzeźniach/wołowina/ w Rotterdamie i okolicach /wymagane własne mieszkanie/ proszę o kontakt na "priva" . Konieczne doświadczenie w pracy w Holandii lub Niemczech.


pozdrawiam....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group