NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana adresu w obrębie tej samej gminy
Autor Wiadomość
askowronek188
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 18
Wysłany: Wto Maj 14, 2019 9:32 pm   Zmiana adresu w obrębie tej samej gminy

Witam. Czy jest tu ktoś kto potrafi mi pomóc,bądź naprowadzic jak zmienić adres zameldowania. Przez digid,adres jest w tej samej gminie.
I jak to jest z tym pozwoleniem na meldunek? Czy to jest Toestemmingsformulier voor inwoning? I jak to wypełnić?
 
 
xenon 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 238
Wysłany: Wto Maj 14, 2019 11:07 pm   

Dlaczego sobie utrudniasz zycie. Idziesz do gminy i przemeldowujesz sie w 5 minut.
A to na meldunek trzeba miec pozwolenie jakies? Masz umowe najmu i z nia idziesz do gminy.
 
 
askowronek188
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 18
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 7:20 am   

Umowy nie mam ponieważ właśnie kończę najem mieszkania. Idę mieszkać do kolegi na pokój. Chce to zrobić tak żeby na nowy adres też listy przychodziły ponieważ pod starym nikogo nie będzie juz
 
 
xenon 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 238
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 9:38 am   

To idziesz z kolega i jego umowa najmu. Przy okazji wiesz o tym, ze od momentu zameldowania was pod jednym adresem, według niektorych urzedow stajecie się para.
 
 
askowronek188
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 18
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 10:05 am   

Kolega ma dom kupiony na własność. A wraz z żoną jesteśmy zameldowani na starym mieszkaniu jako małżeństwo to czy to się zmieni po meldunku na nowym mieszkaniu a dokładnie chodzi tylko o pokój.

[ Dodano: Śro Maj 15, 2019 5:38 pm ]
Potrzebuje wypełnić Toestemmingsformulier voor inwoning żebym mógł się zameldować. Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić które ja a które znajomy wypełnic ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group