NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie dt rozprawy w sądzie NL
Autor Wiadomość
Jasiekmakota
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 5
Wysłany: Pon Maj 27, 2019 12:00 am   Pytanie dt rozprawy w sądzie NL

Cześć wam!


Jakiś rok temu pracownicy gvb złapali mnie na jeździe bez biletu i zostałem "spisany" , otrzymałem od nich mandat do zapłaty. Kilka dni temu pojechałem do okienka gvb, żeby zapłacić kare, ale musiał mi wylecieć kwitek z kieszeni i pracownik w kasie powiedział mi, że jak nie mam dokumentu to nie znajdzie mnie w systemie i będą mi wysyłać listownie przypomnienie. Trochę sie zdziwilem bo wszystkie moje dane mieli i myślałem ze dostane jedynie od nich numer konta, na które mam zrobić przelew. No nic... poszedłem i czekałem na listowane przypomnienie. Parę dni temu otrzymałem pismo łamanym polskim z wezwaniem do wstawienia się przed sadem i numerem telefonu do prokuratora jeśli mam jakieś pytania także na pewno będę dzwonić w tym tygodniu. Chciałem się was zapytać gdzie mogę znaleźć tłumacza na rozprawę, podejrzewam ze będzie ona w języku niderlandzkim także się z nimi nie dogadam... Wątpię, aby rozprawa była prowadzona po angielsku... Z jakimi kosztami mogę się liczyć oraz jak długo może ona potrwać? Nie mam zamiaru unikać kary i się wykręcać tylko na spokojnie wyjaśnić sytuacje.


Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
 
 
MajaBB
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 1
Wysłany: Śro Maj 29, 2019 1:31 pm   

Na rozprawie bedzie obecny tlumacz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group