NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wynajem mieszkania wcześniejszy depozyt
Autor Wiadomość
BeastUSSJ 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2019
Posty: 5
Wysłany: Czw Wrz 26, 2019 6:16 pm   Wynajem mieszkania wcześniejszy depozyt

Witam
Mój pierwszy temat ale mam mały problem i chciałem się poradzić. Szukam mieszkania od jakiegoś czasu i ostatnio znalazłem coś na maarkplats, więc pojechałem dzisiaj zobaczyć mieszkanie wszystko fajnie tylko właściciel/makler chce Borg za 3 miesiące więc będzie to około 3tys euro i jak dostanę maila z przykładowym kontraktem mogę wpłacić depozyt kwalifikuje się więc jeśli będę pierwszy to dostanę mieszkanie jeśli nie to zwrócą mi te pieniadze. Moje pytanie jest takie jeśli przeleje te 3 tys i nie zwrócą mi tych pieniędzy czy mogę prawnie jakoś domagać się tego zwrotu?
Ostatnio zmieniony przez BeastUSSJ Czw Wrz 26, 2019 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:20 pm   

BeastUSSJ napisał/a:
Moje pytanie jest takie jeśli przeleje te 3 tys i nie zwrócą mi tych pieniędzy czy mogę prawnie jakoś domagać się tego zwrotu?



Wskazane jest, aby nie wpłacac depozytu gotowka '' do reki '' ale za posrednictwem konta bankowego. Masz wowczas, czarno na bialym- dowod wplaty, co w razie trudnosci z odzyskaniem borgu, dziala na twoja korzysc .Maklerowi /Wlascicielowi ,trudno wtedy bedzie zaprzeczyc ,ze kwota nie zostala zaplacona .
 
 
BeastUSSJ 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2019
Posty: 5
Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 1:27 am   

Dziekuje za odpowiedz czyli nie ma co sie martwic, a jesli bede wysylal salaris do maklera czy to jest juz potwierdzenie dochodu czy on jakos to sprawdza i np. dzwoni do mojego pracodawcy lub sprawdza po moim sofi?
Wiem ze moze byc to banalne pytanie ale nie mam doswiadczenia w tych sprawach.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 12:39 pm   

BeastUSSJ napisał/a:
a jesli bede wysylal salaris do maklera czy to jest juz potwierdzenie dochodu czy on jakos to sprawdza i np. dzwoni do mojego pracodawcy lub sprawdza po moim sofi?


temat z forum w nim poszukaj odpowiedzi

http://www.forum.niedziel...ic.php?p=317110
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group