NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzeżenie w aplikacji ABN Amro
Autor Wiadomość
des 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 48
  Wysłany: Czw Lis 28, 2019 8:39 pm   Ostrzeżenie w aplikacji ABN Amro

Od jakiegoś czasu, za każdym razem po wpisaniu pinu pojawia się komunikat ostrzegawczy, aby aktualizować urządzenie. Dodatkowo jest napisane że to łatwe, wystarczy wejść w ustawienia w urządzeniu.
Też macie takie coś? Nie rozumiem tego, bo mój telefon nie jest wcale jakiś stary (Sony Z3, Android 5.1.1)
Cytat:
Update your device soon
Update your device before 01 february 2020 to be able to continue using this app.
It's easy, just choose the Settings option in your device menu.


[ Dodano: Pią Lis 29, 2019 11:20 am ]
Odpowiedź pomocy jest taka, że aplikacja będzie działać z androidem 5.1.1 tylko do końca roku i trzeba zaktualizować telefon.

Jak dla mnie jest to śmieszne, bo wiele aplikacji, również bankowych wspiera starsze systemy androida (np. wersje 4.4).
Aplikacja ABN Amro jest ułomna, pełna błędów (opinie w sklepie play) i zajmuje dużo miejsca - ponad 100mb.
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Lis 30, 2019 8:22 pm   

W świecie dzisiejszego postępu w programowaniu jest stary. Lolipop wyszedł w 2014, ty masz wersje z roku 2016 wiec pewnie nie będą wydawane już łaty bezpieczeństwa dla tej wersji systemu. Zostaje Ci tylko zaktualizować telefon. Lub zmienić bank.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group