NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Do kogo pisać z pomocą o odzyskanie wynagrodzeń z agencji?
Autor Wiadomość
KolegaPolender 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 22, 2020 4:29 pm   Do kogo pisać z pomocą o odzyskanie wynagrodzeń z agencji?

Cześć

Miałem ogromną nieprzyjemność pracować w obozie koncentracyjnym verbeek uitzendberau

W zeszłym w tygodniu po przyjściu do biura w celu wyjaśnienia pewnych spraw m.in niezgodności godzin zostałem natychmiastowo usunięty z firmy oraz mieszkania. Dostałem kilka godzin na powrót do Polski.

Firma zalega mi łącznie 4 tygodniówki i wakacyjne, oczywiście nie odbiera żadnych maili ani telefonów. W biurze powiedziano mi, że pieniądze nie zostaną wypłacone dopóki nieopłace gotówką (bez żadnego dokumentu) jakieś tam kary, ktorą sobie wymyślili. Nawet im powiedzialem zeby odjeli z salarisa to nie.

Dostaje normalnie salarisy w systemie internetowym lecz pieniądze nie są mi wypłacane. Zgłosiłem to SCW Inspectie, SNCU i prawie każdej organizacji, którą znalazłem w internecie włączając w to non-profit, które oczywiście non-profit nie są. Wszędzie wciskają mi prawników i koszty większe niż połowa pieniędzy które zalega mi agencja.

Czy w holandii jest jakakolwiek szansa na odzyskanie tych pieniędzy od takiego kryminału czy tylko i wyłącznie oddając ciężko zarobione pieniądze innemu kryminałowi?

Czy komukolwiek kiedyś SNCU czy Inspectie pomogła w czymkolwiek? Czy są jakieś nowe miejsca, gdzie można zgłosić się o taką pomoc?
Ostatnio zmieniony przez KolegaPolender Śro Kwi 22, 2020 4:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Kwi 22, 2020 5:51 pm   

KolegaPolender napisał/a:
szędzie wciskają mi prawników
skoro juz wszedzie byles i kazdy ciebie odsyla do prawnika to juz tylko to ci pozostalo .
KolegaPolender napisał/a:
Czy w holandii jest jakakolwiek szansa na odzyskanie tych pieniędzy
tak przez prawnika
KolegaPolender napisał/a:
Wszędzie wciskają mi prawników i koszty większe niż połowa pieniędzy które zalega mi agencja.
oplata za adwokata zalezy od twoich dochodów , mianowicie nie przekraczajac danego dochodu w roku masz prawo do adwokata z urzedu dla ktorego doplacasz minimalna sume tzw eigen bijdrage . Adwokat jak wygra twoja sprawe rzada zwrotu poniesionych kosztow przez ciebie od strony przeciwnej . W taki sposob nie ponosisz zadnych kosztow . I tu twoje wypowiedzi nie maja podstaw .
KolegaPolender napisał/a:
Wszędzie wciskają mi prawników i koszty większe niż połowa pieniędzy które zalega mi agencja.
oraz
KolegaPolender napisał/a:
Czy w holandii jest jakakolwiek szansa na odzyskanie tych pieniędzy od takiego kryminału czy tylko i wyłącznie oddając ciężko zarobione pieniądze innemu kryminałowi?

KolegaPolender napisał/a:
Czy komukolwiek kiedyś SNCU czy Inspectie pomogła w czymkolwiek? Czy są jakieś nowe miejsca, gdzie można zgłosić się o taką pomoc?
niestety tylko jednostkom innym nic nie pomogli a czesto wrecz nawet bardziej nagmatwali . Instancje takie jak zwiazdki zawodowe dobre sa do sciagania oplat abonamentowych , siania fermentu i dla pracodawcy .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group