NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
vacantigeld
Autor Wiadomość
piotr11 
Poczatkujacy
piotr

Dołączył: 04 Lip 2020
Posty: 1
  Wysłany: Sob Lip 04, 2020 6:25 pm   vacantigeld

witam ,mam problem z wyplata vacantigeld. prace zakonczylem w pazdzierniku i pracodawca powiedzial ze vacantigeld wypalaca wszystkim w czerwcu podobno tak sie czeka na to , ok czekalem , czerwiec sie skonczyl i nie otrzymalem zadnych pieniedzy z tego tytulu . co w takim wypadku moge zrobic zeby mi wyplacil moje pieniadze z vacantigeld .

[ Dodano: Sob Lip 04, 2020 8:02 pm ]
piotr11 napisał/a:
witam czy ktos mi moze pomoc ,mam problem z wyplata vacantigeld. prace zakonczylem w pazdzierniku i pracodawca powiedzial ze vacantigeld wypalaca wszystkim w czerwcu podobno tak sie czeka na to , ok czekalem , czerwiec sie skonczyl i nie otrzymalem zadnych pieniedzy z tego tytulu . co w takim wypadku moge zrobic zeby mi wyplacil moje pieniadze z vacantigeld .
 
 
13stka
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 5
Wysłany: Pią Lip 17, 2020 11:32 pm   

post edytowany, wulgaryzmy
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Lip 18, 2020 9:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beck 
Poczatkujacy
arekbeck

Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 4
Wysłany: Śro Lip 22, 2020 11:36 am   

Vakantiegeld (dodatek wakacyjny)- powinien zostać niezwłocznie wypłacony przez pracodawcę , jeśli została rozwiązana z Tobą umowa o pracę. Nie wiem dokładnie jaki jest termin wypłaty należnych Ci pieniędzy, ale na pewno nie musisz czekać od października 2019 do czerwca 2020.
Ten kto Ci powiedział, że musisz czekać do czerwca opowiada bzdury.
Podaj nazwę tej firmy i nazwisko osoby , która Ci to powiedziała.
Aby odzyskać te pieniądze musisz wstąpić na drogę sądową. Powinieneś się udać do Juridische Loket(pro bono) i zapytać czy możesz skorzystać z dofinansowania pomocy prawnej. Są brane pod uwagę Twoje dochody jakie miałeś wg zeznania podatkowego sprzed dwóch lat, tzn. roku 2018. Jeśli mieścisz się poniżej pewnego progu dochodowego (w każdym roku jest on inny, nie wiem jaki był w 2018) to dostaniesz tzw. toevoeging.Wtedy koszta adwokackie i sądowe są najmniejsze. Ważne przy tym jest, aby walczyć do końca nie godząc się na ugody. Tylko wtedy możesz odzyskać pieniądze zainwestowane w ta sprawę (choć małe , ale zawsze coś).
_________________
Arek Beck
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group