NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co zrobić?
Autor Wiadomość
przemekzn
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 2
Wysłany: Pią Sie 21, 2020 1:54 am   Co zrobić?

Witam, nie mam już sił i nie wiem co robić... dziewczyna w ciąży nie znamy języka, mieszkamy na agencyjnym mieszkaniu, szukam mieszkania na wynajem ale 1000e samo mieszkanie gdzie zarobki agencyjne zarobki to 1300-1700e ... plus samochód w utrzymaniu, balasting, ... nie wiem czy wracać do polski... dziewczyna nie chce tu rodzic po przeczytaniu treści z internetu a w dodatku brak znajomości języka, też nie chce i nie może pracować, w polsce dostała papierek na chorobowe tu tego nie chonoruja, jest w 11 tygodniu ciąży, pracujemy na faze a ... co zrobic co polecacie ?
W polsce tez nie mamy gdzie mieszkać, a i ja mam komorników w Polsce
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Sie 21, 2020 9:43 am   

przemekzn napisał/a:
też nie chce i nie może pracować,
jak niechce to nic na to nie poradzimy . Czmu nie moze, bo w cizay ? Ciaza to nie choroba .
przemekzn napisał/a:
w polsce dostała papierek na chorobowe tu tego nie chonoruja,
bo powinna sie tu leczyc i tu isc do lekarza , jak tutejszy lekarz uzna ze maa isc na chorobowe to tu powinna to zglosic i tu powinna sie leczyc .
przemekzn napisał/a:
mieszkania na wynajem ale 1000e samo mieszkanie gdzie zarobki agencyjne zarobki to 1300-1700e ... plus samochód w utrzymaniu, balasting,
niestety takie sa realia zycia w NL . Kazdy ma mieszkanie na utrzymaniu . Mozesz sie zapisac do mieszkaniowki ( woningstichting ) na mieszkanie socjalne . Mieszkania socjlna sa troche tansze ale musisz troche na nie poczekac .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
przemekzn
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 2
Wysłany: Pią Sie 21, 2020 12:05 pm   

Lekarz z polski zakazał jej dźwigania, wcześniej miała poronienia, chodzi do toalety co 30 min ...., brzuch ją strasznie boli, to lekarz kazał jej leżeć i nie robić duzych wysiłków
Poprostu dla mnie to najgorsze ze jeśli sam będę zarabiał a tu godziny nie są stabilne to pieniedzy może zabraknąć....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group