NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Panicelinka
Śro Wrz 02, 2020 7:17 pm
Polskie tablice-policjant.
Autor Wiadomość
scwz 
Gaduła

Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 100
Skąd: Haarlem-Tychy
Wysłany: Nie Sie 30, 2020 9:40 am   Polskie tablice-policjant.

Witam.
Szukałem wszędzie może przeoczyłem,temat znajomy i maglowany często.

Chodzi o moją wczorajszą sytuację ściągnięcie na pobocze przez policjanta.
Jako ze tu jest zameldowany, zmieniłem prawo jazdy,płacę podatek wiec niby mogę poruszać się polskim autem po NL.

Ale ze wczorajsza kontrola zaskoczyła policjanta bo sam powiedział cytuje:
Widze ze Pan prawo jazdy zmienione,i opłaca podatek (pokazałem papier z belasting ze płacę kwartalnie bo wożę w aucie nie wiadomo na kogo trafisz)

Dodam że miałem nie raz kontrolę policji ,ale wczorajsza mnie zaskoczyła ze jeden policjant z takim tekstem wyjechał :

Oznajmił mnie ze musze przerejestrować auto na holenderskie tablice ale rozmowa na spokojnie bez chamstwa i pojechał.


Z nudów pojechałem na Główny Komisariat i z ciekawości zapytałem ich,a tam nic nie widza ,tylko przytakneli ze ja dobrowolnie opłacam podatek ,dokument zmieniony dla nich jest ok.

Jak Wy to widzicie, dziękuję za Informację.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Sie 30, 2020 10:39 am   

scwz napisał/a:
ak Wy to widzicie, dziękuję za Informację.
cala odpowiedz jest w linku poniżej , ale jednoznacznie odpowiada ze policjant ma racje : https://www.parlementaire...y0/vjdeeja1p1xz
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Nie Sie 30, 2020 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
scwz 
Gaduła

Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 100
Skąd: Haarlem-Tychy
Wysłany: Pon Sie 31, 2020 12:20 pm   

Po wizycie na komisariacie i analizie moich dokumentów wynika ,że owy policjant który mnie kontrolował troche jest nie obeznany tak mnie uświadomiło 5 policjantów

Bo jeśli mi tłumaczył ze Policja jest wyżej niż belasting i duana to znaczy ze władza mu poszła w pagony.

Po prostu chciał mnie czymś uwalic,bo nie umiał nic znaleźć na mnie.

Następnym problem jest to ze policjant kontrolujący ,wyciągając swój magiczny telefon NIE WIDZI w nim czy owy Kowalski płaci podatek i wtedy jest pod górę .
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Wto Wrz 01, 2020 12:21 am   

scwz napisał/a:
Jako ze tu jest zameldowany, zmieniłem prawo jazdy,płacę podatek wiec niby mogę poruszać się polskim autem po NL.


Rejestracja w GBA oznacza, że ​​samochód z zagraniczną tablicą rejestracyjną ,musi być zarejestrowany w Holandii i posiadac holenderską tablicę rejestracyjną. Od tego momentu podatek samochodowy i podatek BPM należy opłacać w Holandii. Sa od tego wyjatki ale ciebie nie dotycza chociazby dlatego .ze mieszkasz w Holandii i posiadasz tutejszy meldunek .


Cytat:
Po wizycie na komisariacie i analizie moich dokumentów wynika ,że owy policjant który mnie kontrolował troche jest nie obeznany tak mnie uświadomiło 5 policjantów



No nie wierze ze tak ci powiedzieli , pewnie ujarani byli :043:
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Wrz 01, 2020 10:22 am   

Panicelinka, nie ma sensu isc w rozmowe bo on i tak lepiej wie . W powyzszym linku jest napisane " Er is slechts één uitzondering. Voertuigen hoeven niet te zijn voorzien van een Nederlands kenteken indien deze deelnemen aan het internationale verkeer. Een belangrijke voorwaarde hiervoor is dat het voertuig eigendom is van een niet in Nederland gevestigde natuurlijk of rechtspersoon en zich tijdelijk in Nederland bevindt. Voorbeelden zijn (door)reis of werkbezoek in Nederland...." .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
scwz 
Gaduła

Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 100
Skąd: Haarlem-Tychy
Wysłany: Śro Wrz 02, 2020 11:46 am   

Wy swoje ok
dzwoniliście do belasting? czy sugerujecie się linkami w necie bo chyba tym.

Weźcie temat usuńcie bo nie wnosicie rządnej pomocy

[ Dodano: Śro Wrz 02, 2020 12:49 pm ]
No nie wierze ze tak ci powiedzieli , pewnie ujarani byli :043: [/quote]



No ktoś widze ze sie ukarał haha
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Wrz 02, 2020 7:27 pm   

Szukasz potwierdzenia slow policjantow ? czy bardziej wlasnej wymyslonej teorii ,ktora chcesz tu wciskac naiwniakom..
Wedlug tego, co umiesciles w tym watku ,wychodzi na to ,ze pieciu policjantow ,oraz belasting stoi murem za... twoja z palca wyssana informacja.

Cytat:
Weźcie temat usuńcie bo nie wnosicie rządnej pomocy


Nie przesadzasz? .
Pomoc ,pod postacia sprawdzonych info otrzymales!!
Nic na to nie poradze, ze nie przyjmujesz jej do wiadomosci ,bo ci ona nie pasuje.
Tematu nie usune, lecz zamkne ,zebys wiecej dyrdymalow tu nie wypisywal . :035:


Cytat:
No ktoś widze ze sie ukarał haha
ze co? oj cos ci dowcip nie wypalil!!! :082:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group