NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
poszukuję ortodonty !!!!!!!!!!! PILNIE
Autor Wiadomość
atram20 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 6
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 4:05 pm   poszukuję ortodonty !!!!!!!!!!! PILNIE

Pracuję w Holandii a mieszkam w Wezze-Niemcy.Mam założony aparat ortodontyczny muszę chodzić na wizyty kontrolne co miesiąc w polotach do dwóch tylko że problem polega na tym że zbankrutuję latając do Polski a pracodawca nie będzie mnie puszczał tak często więc PROSZĘ tych którzy znają jakiś ortodontów w okolicach Eindhoven,Nijmegen,Wezze o kontakt mój e-mail [email protected]
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 4:57 pm   

http://www.goudengids.nl/...indhoven-1.html

Orthodontie St Anna Praktijk
St. Annastraat 292/A
6525 HD Nijmegen
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 6:06 pm   

jak juz kiedys pisalam bedzie ortodonta w Rotterdamie (polski) jak na razie nie znam jeszcze wszystkich szczegolow, jak cos bede wiedziala, dam znac, pozdrawiam
 
 
Freya 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 9:11 pm   

ikke napisał/a:
jak juz kiedys pisalam bedzie ortodonta w Rotterdamie (polski) jak na razie nie znam jeszcze wszystkich szczegolow, jak cos bede wiedziala, dam znac, pozdrawiam



czy cos wiadomo juz na temat polskiego ortodonty?
 
 
Amelia1986 
Poczatkujacy

Dołączyła: 15 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 2:56 pm   

Witam,

czy ma pani już wiadomość na temat ortodonty w holandii? będę bardzo wdzięczna za odpowiedz,

serdecznie pozdrawiam
Amelia
 
 
katarzynakk 
Poczatkujacy
karibe

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 21
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 9:58 pm   ortodonta

Problem tutaj jest taki, ze jesli masz juz zalozony aparat zaden lekarz nie chce kontynuowac leczenia z toba , mowia,ze to za duza odpowiedzialnosc, no ale wiecie na zalozeniu aparatu robi sie najiekszy biznes.
Osobiscie dzwonilam do okolo 30 ortodontow i tylko jeden z nich zgodzil sie na kontynuowanie leczenia ( aparat mialam zalozony w Polsce ).
Teraz juz zostal on zdjety , tylko od strony srodkowej zebow wstawili mi dwie szyny - w ogole nie przeszkadzaja i sa niewidoczne ( ritainer)
Koszt comiesiecznej wizyty to 60 euro, doktor przyjmuje w Amsterdamie na Noordzie.
http://www.tandartspraktijktazi.nl/
 
 
magda em 
Poczatkujacy
magda em


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Utrecht
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 10:16 pm   

Mam ten sam problem.Aparat zalozony 3 lata temu w Polsce,tutaj jestem 2lata nie moge znalezc ortodonty.W polsce jestem srednio co 2 msce,niestety czesciej nie jestem w stanie.Szczescie w tym,ze moja ortka gdy jade na weekend do Polski przychodzi w sobote lub niedziele do gabinetu na20minut specjalnie do mnie;)ale leczenie opóznia sie i nie ma takich efektów jakie powinny byc;/;/chcialam tu przeniesc cale leczenie ale dowiedzialam sie,ze nie praktykuja czegos takiego i ogólnie zasada jest taka,ze ten ortodonta który zaklada aparat, leczy wade i sciaga go...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group