NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy pracowal ktos w firmie Arbexservices
Autor Wiadomość
myszka888 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Maj 2008
Posty: 7
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 1:25 pm   Czy pracowal ktos w firmie Arbexservices

Hej czy jest jakas osoba ktora pracowala lub pracuje w firmie Arbexservices. Prosze wszystkich pracujacych lub bylych pracownikow tej firmy o opinie na temat arbexu dziekuje
_________________
aneta
Ostatnio zmieniony przez myszka888 Śro Maj 21, 2008 2:19 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
artur ensztejn 
Poczatkujacy
artur

Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 4
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 3:59 pm   

:041: ja pracuje w albatrosie ,znam sporo ludzi co pracuja w arbexsie jest lepszy od interaktiwu
 
 
sajprus29 
Poczatkujacy
sajprus29

Wiek: 46
Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Polska słupsk
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 4:58 pm   

czy pracował ktos z frmą olimpia z katowic,bo dzwonili do mnie ze jest praca ale muszę zabrac ze sobą materac bo podobno nie ma tam oraz ze pierwsze wynagrodzenie dostanę po trzech tygodniach,cos mi tu nie pasuje.dzięki za jakie kolwiek info o tej firmie.
_________________
sajprus29
 
 
Magdalena K 
Poczatkujacy
króliczek:)

Wiek: 44
Dołączyła: 14 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: Śro Sty 14, 2009 12:20 am   PROŚBA O INFORMACJĘ

:061: Witam,

Mam pytanie w związku z informacją o firmie [u]Arbexservices.[/u] Czy to jest w miarę solidna firma? Pytam, bo od lipca 2009 planuję wyjachać właśnie od nich, a że nigdy jeszcze nie korzystałam z takich usług to nie wiem jak sprawdzić czy wszystko jest u nich ok. Poza tym chcę wyjechać na stałe i wiem, że nawet jeśli by się okazało, że trzeba ciężko pracować to cóż, jak sie chce coś osiągnąć to od czegoś trzeba zacząć:) Bardzo proszę o jakąkolwiek opinię lub namiary na kogoś kto skorzystał i nadal przez nich pracuje. Serdeczne dzięki i pozdrawiam, Magda :039: [/shadow][/size]
 
 
 
samone 
Poczatkujacy

Wiek: 56
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 2
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 2:55 pm   arbex

Hej, pewnie z arbexu jako pokojowka? Jesli tak, to nie laduj sie w to. Robota potwornie cięzka, w niektorych hotelach supervisorzy czyli osoby sprawdzajace prace pokojowek znecaja sie nad dziewczynami. Poszukaj czegos na produkcji to w gruncie rzeczy lzejsza praca. No i masz wolne weekedny w hotelach mozesz o tym zapomniec!!!!!
Co do arbexu... nie polecam. Tyrasz jak wol czesto po godzinach, soboty i niedziele (wszystkie!!!) i nie dostaniesz grosza za to dodatkowo. Czasem nie wyplacaja wakacyjnych pieniedzy pod byle pretekstem. Jak będziesz się upominac o swoje to cię wyrzuca na zbity pysk z mieszkania.
Aha i stawke dla pokojowek maja niska!
Szukaj najlepiej innej pracy i INNEJ FIRMY!!!!!!
Powodzenia
_________________
samone
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 10:31 pm   

Ja pracuję dla arbexu jako pokojówka i nie zgadzam się z powyższą opinią...
Stawka jest chyba dość normalna (mają niższą i wyższą, na niższej która wynosi coś lekko ponad 8€ jest mniejsza opłata za mieszkanie i zwracają pieniądze za biletna dojazdy do pracy, na wyższej ponad 9€ bilet we własnym zakresie i więcej za mieszkanie). W weekendy w zależności od hotelu, ale w większości przypadków wypłacają 150% stawki podstawowej. Czegoś takiego jak nadgodziny w zasadzie nie ma. Robisz ile się da (w zależności od tego ile jest pracy) ile chcesz i na ile jesteś w stanie, wypłacają ci 44h maksymalnie tygodniowo, a reszta idzie do banku godzin.
Jeżeli są jakieś problemy (nie zgadzają się wypłaty, itp) to nie ma problemu z załatwieniem tego z pracownikami biura i wypłaty są wyrównywane. Ja zdecydowanie mogę polecić tą firmę.

A co do tego, że praca ciężka, to żadna praca, którą biura oferują polakom lekka raczej nie jest. Ja wolę robić to niż kisnąć w szklarni i przy tym jestem w dużym mieście a nie w zatęchłej wiosce.

Aha, warto dodać, że Arbex ma naprawdę dobre warunki mieszkaniowe.
 
 
RafAms 
Gaduła
IT Admin


Pomógł: 5 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: A'dam/Purmerend
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:40 pm   Re: arbex

samone napisał/a:
(...) Jesli tak, to nie laduj sie w to. Robota potwornie cięzka (...)


A moze napisz lepiej , ze kazda praca jest ciezka ?! Sluchaj moja mama tam pracuje juz naprawde dlugo (w hotelu na housekeepingu) i rzeczywiscie , trzeba nabrac wprawy i moze byc ciezko na poczatku ale w koncu przyjezdza sie do pracy a na wakacje [/quote]

samone napisał/a:
(...) No i masz wolne weekedny w hotelach mozesz o tym zapomniec!!!!! (...)


No lol ! z tego co ja wiem to zalezy od tego jak ulozysz sobie grafik wolnego z supervisorem i rowniez od tego jakie jest oblozenie hotelu



samone napisał/a:
(...) Czasem nie wyplacaja wakacyjnych pieniedzy pod byle pretekstem. Jak będziesz się upominac o swoje to cię wyrzuca na zbity pysk z mieszkania. (...)


No spoko a komu nie wyplacili ?! chyba , ze ktos podpisuje kontrakt na 6 miesiecy a nagle zdecyduje sie zjechac z dnia na dzien , czyli zrywa kontrakt wiec pewnie zgodnie z zapisami w kontrakcie ponosi koszty szkolenia w hotelu i procesu rekrutacji ?!

A to do wyrzucania z mieszkania to nie ogladaj tyle bajek ! po prostu masakra co ludzie wypisuja czasem. Mieszkania sa naprawde fajne i nie pamietam sytuacji , zeby kiedykolwiek wyrzucali kogos na zbity pysk ;p

samone napisał/a:

Aha i stawke dla pokojowek maja niska!


Stawka jest dobra wg mnie i wzrasta wraz z doswiadczeniem - porownaj sobie w innych firmach i z innymi pracami
 
 
 
springfield47 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 11:38 am   

Witam do myszka888 poszukaj troche po necie o firmie Arbex bo tutaj to pisza koordynatorzy Arbexu dobre opinie.Ogolnie firma beznadziejna oszukuja na nadgodzinach nie wyplacaja nieraz wakacyjnego w hotelu bardzo ciezka praca.Zgodze sie tylko z tym,ze mieszkania maja takie sobie ale gdy trafisz na chate w ktorej mieszkaja same cpuny i fleje ktore nie sprzataja to wspolczuje.
Koordynatorzy brak profesjonalizmu,w biurze w Amsterdamie siedzi gruba Barbara,bardzo wredna baba.Rob wlasciciel firmy tez niezly gnojek.
 
 
RafAms 
Gaduła
IT Admin


Pomógł: 5 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: A'dam/Purmerend
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 1:13 pm   

No ziom jak bym byl koordynatorem Arbexu hahahaha poczucie humoru masz. No sluchaj kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie i kazde biuro ma swoj plusy i minusy.

Co do pracy w hotelu - to do najlatwiejszych nie nalezy ale jak ktos chce pracowac to nie bedzie przeciez narzekal :P :)

Jak na razie to nie spotkalem samej chaty pelnej cpunow :/ ale moze gdzies takie sa , co do koordynatorow to sie nie bede wypowiadal bo moja wypowiedz bylaby bardzo subiektywna :)

A jesli chodzi o Roba to nie wiem jakie miales z nim sytuacje , ale ja akurat wiele razy moglem liczyc bezposrednio na jego pomoc.
 
 
 
jolene89 
Poczatkujacy


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 15
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 8:59 pm   

Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej ponad miesiąc temu... Miałam wyjeżdzac pod koniec marca ale nawet nie oddzwonili... Pare razy dzwonilam i pytalam czy mają jakieś etaty ale nie mieli... Dlatego wyjezdzam z innej firmy...
_________________
From here to eternity...
 
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 9:22 pm   

to, że nie ma pracy to akurat nie wina arbexu, tylko realiów w branży hotelowej w tej chwili. zapełnienie hotelów przychodzi zrywami, a oni w pierwszej kolejności muszą zapewnić pracę tym, których mają już tu na umowie, a nie zatrudniać nowe osoby.

i gwoli ścisłości, nie jestem pracownikiem biura Arbex Services, tylko po prostu osobą, która jest względnie zadowolona ze współpracy. Nie zrobili mi ani nikomu ze znajomych czegoś, za co możnaby wystawiać negatywne komentarze i opinie. Są w porządku.
 
 
jolene89 
Poczatkujacy


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 15
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 10:17 pm   

wiem, wiem... to nie ich wina... chyba... ale pierwszy raz spotkałam się z takim czymś, że firma zaprasza kogos na rozmowe kwalifik. nie wiedząc, czy bedzie miala dla niego prace... Moze tak robi wiekszosc biur posredn. pracy? Nie wiem. Wiem tyle, ze wyjezdzam z innego biura... Moja opinia nie jest negatywna (ani pozytywna). Pisze po prostu co mnie osobiscie spotkalo w zwiazku z Arbexem.
Tyle.
_________________
From here to eternity...
 
 
 
mala85 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 8:50 pm   

uwazam ze firma jest malo powazna zapraszaja ludzi na rozmowy a okazuje sie ze nie maja ofert pracy przeciez ludzie dojezdzaja z drugiego konca polski bo pani przez telefon zapewnia ze wyjazd bedzie z koncem miesiaca minely dwa miesiace i nikt nie dzwoni ja dzwonilam kilka razy ale arbex nie ma ofert.
 
 
Malinowa 
Poczatkujacy
raspberry

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:40 am   ARBEXSERVICES

Słuchajcie.. 09.lutego 2010 bylam na rozmowie we Wrocalwiu.. Mamy dzisiaj 4. marca, a ja nie dostalam jeszcze zadnej oferty. Zalezy mi bardzo na tej agencji, poniewaz chce mieszkac w Amsterdamie. Ale niepokoi mnie fakt, ze tak dlugo nie dostaje od nich ofert. Moze ktos mi powie-> to normalne????? Czy lepiej dac sobie z nimi spokoj??
_________________
" Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:45 am   

Mało pracy jest, co Ty byś chciała z dnia na dzień do NL wyjechac, przeciez duzo ludzi jest na jedno miejsce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group