NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy pracowal ktos w firmie Arbexservices
Autor Wiadomość
Malinowa 
Poczatkujacy
raspberry

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 1:01 pm   

Pierwszy raz wyjezdzam przez Agencje, wiec malo na ten temat wiem. A wie ktos, ile mniej wiecej trwa taki czas oczekiwania na oferty? Bo czekanie w calym tym procesie jest po prostu irytujace.. :072:
_________________
" Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Mar 04, 2010 2:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 2:51 pm   

MALINOWA stwierdzeniem ze chcesz jechac do Amsterdamu chcesz sie pewnie bawic jak wielu tu ,wiadomo legalne ziolo, czerwona ulica, kluby itd. Takim mysleniem dlugo w Arbexie nie popracujesz. Pracujesz w kazdy weekend i np.w niedziele rano nie jestes wypoczeta pewnie sie ciebie pozbeda, wierz mi! Tak samo jak bedziesz wolno pracowac, tez znajda powo zebys wrocila do PL. Sam slyszalem takie teksty od chlopakow mlodych jak i ryczacycych 40-tek. Praca to praca a nie wakacje, imprezy i dodatkowo praca.
 
 
Malinowa 
Poczatkujacy
raspberry

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 3:29 pm   

Otóż widzisz- wcale nie masz racji. Zamierzam PRACOWAC. A w Amsterdamie akurat, bo tam mam znajomych i nie bede sama. Tyle.
_________________
" Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 5:38 pm   

Malinowa, jak Cie wylosują, to pojedziesz :029:
a jak Cie "rzuca" na Rotterdam, to co, nie pojedziesz, bo nie będzie znajomych? dziwne podejście :P
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 9:22 pm   

Malinowa ja moge napisać tyle ze w chwili obecnej jestem na przymusowym urlopie mialo byc 4 tyg a bedzie 8 ... Na razie cieżko z pracą w NL ale myśle ze od kwietnia all powino ruszyć i ofert powino być wiecej ... :035:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Malinowa 
Poczatkujacy
raspberry

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 6:30 am   

Oczywiście, że pojadę :021:
Po prostu najwygodniej byłoby mi w Amsterdamie. Co nie znaczy, że gdzie indziej będę kręcić nosem. Wezmę, co będzie i mam zamiar dawać z siebie wszystko, żeby pracę utrzymać. To wasze czepianie po prostu nie ma najmniejszego sensu :072: Pracowałam w Polsce naprawdę ciężko. I mam w świadomości fakt, że jestem rewelacyjnym pracownikiem. Więc poradzę sobie nawet w kamieniołomach :031:

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 6:33 am ]
Beny.rac -> dziękuję za treściwą odpowiedź.. Ktoś tu jednak rozumie pytania, a nie drąży rzeczy nieistotne :038:

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 6:39 am ]
To czekam do kwietnia.. :033: :035:
_________________
" Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
 
 
 
KINDRI 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 4:30 pm   

Polecam do przeczytania
http://www.oszukany.pl/cz...ncje/arbex.html

Mi nadgodziny byly placone jak zwykle godziny i nie wyplacili mi wakacyjnego, nie polecam tej firmy.
Robi tylko dobre wrazenie (ja bylam na rozmowie w Krakowie) ale potem czar pryska :072:
 
 
 
Malinowa 
Poczatkujacy
raspberry

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 4:34 pm   

A ja tak bardzo panikowalam, ze juz minal miesiac i nikt nie dzwoni.. i prosze! 2 godziny temu zadzwonila do mnie pani z Arbex'u.. Wyjezdzam w srode;) :026: :026: :026:
_________________
" Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."
 
 
 
ona1 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 3:20 pm   

ja pracowalam kiedys w arbexie! to najgorsza firma jaka znam! nie dosc ze zostalam niesłusznie oskarżona o kradzież (później sytuacja sie wyjasnila i nikt mnie nie przeprosil) to na dodatek bylam traktowana bardzo zle przez pania Beate!(a tylko dlatego ze pochodze z bardzo biednej rodziny i nie jezdzilam z nia i jej przyjaciolka z ktora mieszkalam w domu na imprezy ) moge tutaj podac przyklad [mialam umowiony termin urlopu i tydzien przed wyjazdem okazalo sie ze zmarl ktos bardzo bliski i potrzebowalam jechac na pogrzeb.Poprosilam o zmiane terminu urlopu i uslyszalam ze jezeli pojade to moge nie wracac!] oczywiscie ze pojechalam bo ostatnie pozegnanie bylo dla mnei wazniejsze niz zdanie pani Beaty! na dodatek nie wyplacili mi wszystkich pieniedzy! do dzis! ponad tydzien pracowalam za darmo! ludzie tam pracujacy to oszusci! i jezeli tylko nie przypadnie sie im do gustu to mozna wyleciec za cokolwiek
 
 
stompot 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 11:53 am   

chyba chodzi o pania Barbare! Beate to zona Roba, wlasciciela firmy a ona z pracownikami raczej sie nie kumpluje ;)
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 6:54 pm   

stompot napisał/a:
chyba chodzi o pania Barbare! Beate to zona Roba, wlasciciela firmy a ona z pracownikami raczej sie nie kumpluje
swego czasu była i Beata ;) Pani Barbara, to już (chyba) raczej nie imprezowy typ ;)
 
 
LUTRICCIA 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: OPOLE - NYSA
  Wysłany: Sob Sie 07, 2010 6:04 pm   Praca jako pokojówka w Amsterdamie w firmie Arbex Services

[b]Witam, jestem tutaj całkiem nowa :) I chciałam zapytać o poradę odnośnie firmy Arbex Services obecnie?

Proszę o poradę, czyli o udzielenie mi informacji czy warto, przed czym się przestrzec i co mnie czeka? Wiem, że wiele mogłam doczytać na forum, jednak było to już jakiś czas temu.

I jak ewentualnie wygląda rozmowa kwalifikacyjna? o co będą pytać?

Czyli jak to jest z tą pracą? I czy liczy sie duża znajomość języka, bo u mnie jest na stopniu komunikatywnym. I z kim lepiej nie zadzierać?

Jak wygląda zakwaterowanie? Do kogo można zgłaszać się w razie problemów? I jaki jest dojazd do pracy? Trzeba samemu sobie to załatwić, czy do tego to będą odpowiednie osoby przydzielone aby mi wszystko wytłumaczyć?

czesc postu edytowana
nie mieszaj w temacie, o zyciu i zakupach, oraz wolnym czasie, to juz informacji szukaj w odpowiednim topicku
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Sie 07, 2010 7:09 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group