NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ING BANK-problem z przelewem do polski.pomocy!!!
Autor Wiadomość
andro34 
Poczatkujacy
andro34

Wiek: 51
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 7
Skąd: Renswoude
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 9:35 pm   ING BANK-problem z przelewem do polski.pomocy!!!

witam!mam konto w holenderskim ING banku.dostęp internetowy też jest.mam problem ze zrobieniem przelewu do polski na konto w BANKU PKO!!!
wypełniam,myślę że poprawnie wszystkie okienka.są dwa kroki w tej operacji i kiedy klikam na "OK en naar verzendlijst" przechodzę dalej jest strona "verzendlijst" z danymi odbiorcy przelewu i kiedy naklikam na napis "verzenden" pojawia się pusta strona z napisem:"Het Autorisatiescherm vordt momenteel geladen... "dalej nie dzieje się nic... pomóżcie!!!
może robię coś żle?może wypełniam żle rubryki?nie znam holenderskiego i z tąd ten problem :073: :088:
pozdrawiam! :039:
 
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 10:51 pm   

Witaj, za pomocą jakiej przeglądarki otwierasz internet? Jeśli jest to Mozilla - daj sobie spokój, nie zrobisz przelewu. Przerabialam to to wiem. Musisz otworzyć za pomocą internet explorer, wtedy powinna pokazac sie tabelka w której muszisz wpisać kod z kalkulatorka ING. Naciskasz na nim na funkcję AUF i dostajesz kod dostępu ktory wpisujesz w okienko i robisz "verzenden".

Mam nadzieje ze dasz sobie radę :039:
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
andro34 
Poczatkujacy
andro34

Wiek: 51
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 7
Skąd: Renswoude
  Wysłany: Nie Maj 25, 2008 11:49 pm   

witaj hera!dzięki za podpowiedż,chyba będzie ok gdyż przysłano mi z banku jakiś programik do zainstalowania.kiedy go zainstalowałem otworzyło się odpowiednie okno (tak jak pisałaś) i dalej to już bułka z masłem...
dostałem komunikat:uw opdrachten zijn verzonden
w słowniku doczytałem się,że przekaz został wysłany.tak myślę. :038:
jak się okazało powód mojego niepowodzenia prozaicznie błachy,w życiu bym nie pomyślał że to może być wina przeglądarki :043:
jeszcze raz wielkie dzięki :031: !!!
hera jesteś wielka!!!
pozdrawiam andrzej :039:
 
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 8:28 pm   

Dzięki za te przemiłe słowa, ale to naprawdę nic takiego.
Znam ten problem z własnego doświadczenia. Tylko że ja musiałam pofatygować sie osobiście do banku z tym problemem. Dobrze że pani była tak przemiła że pozwoliła mi dokonać przelewu na komputerze bankowym i wytłumaczyła że często za kłopoty z przelewami winna jest przeglądarka która blokuje wyskakujące okienka. Tak właśnie robi Mozilla.

A jaki to program wgrywałeś do swojego kompa? Bo ja sobie nic takiego nie przypominam. Jedynie ten kalkulatorek komunikuje sie z kompem.

Pozdrawiam.
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
andro34 
Poczatkujacy
andro34

Wiek: 51
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 7
Skąd: Renswoude
  Wysłany: Pon Maj 26, 2008 8:52 pm   

witaj!dokładnie nie pamiętam bo byłem podekscytowany tym,że ktoś udzielił mi wskazówki...
przyszedł komunikat z ING w języku polskim z zapytaniem czy zainstalować to oprogramowanie (po tym jak kliknołem "verzenden").zgodziłem się,otworzyło się większe okno kliknołem otwórz i wtedy otworzyło się już właściwe okno informacyjne z miejscem na wpisanie kodu z kalkulatora...
tak to wyglądało,o ile sobie dobrze przypominam. :119:
teraz w dziale:status-overzicht mam wyświetlone dane odbiorcy przelewu a na końcu jest napisane:Verwerkt.nie wiem co to znaczy,w moim słowniku tego nie ma.!?
tylko że z mojego konta nie zeszła jeszcze kwota przelewu :013:
może dopiero jak przelew zostanie zaksięgowany.
hera,czy mogłabyś podać mi jeszcze jakieś wskazówki odnośnie tego konta?czy nadal masz to konto w ING?jeśli tak to jaka jest twoja opińja...
a najlepiej by było,oczywiście jeśli to nie sprawi kłopotu gdybyś odezwała się do mnie na GG.mój numer:6247136
pozdrawiam andrzej!!! :039:
 
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 10:01 pm   

Nie wiem co dokładnie znaczy słowo "Verwekt" ale wg mnie jest to to samo co "w realizacji". Jak wyksięgują pieniążki to kwota zniknie. Wszystko zależy od tego kiedy robiłeś przelew i o której godzinie. Jeśli np w sobotę lub niedziele to pewnie zaksięgują dopiero w poniedziałek po południu, jeśli np we wtorek wieczorem (po godz. 18.00) to w środę rano.

Odezwę sie na gg, obiecuję.

Pozdrawiam :039:
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
januszjb 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 28
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 11:43 pm   

Hera napisał/a:
Witaj, za pomocą jakiej przeglądarki otwierasz internet? Jeśli jest to Mozilla - daj sobie spokój, nie zrobisz przelewu. Przerabialam to to wiem. Musisz otworzyć za pomocą internet explorer, wtedy powinna pokazac sie tabelka w której muszisz wpisać kod z kalkulatorka ING. Naciskasz na nim na funkcję AUF i dostajesz kod dostępu ktory wpisujesz w okienko i robisz "verzenden".

Mam nadzieje ze dasz sobie radę :039:


Nie tyle Mozilla jest winna co Java,sam miałem taki problem z przelewem w ING ale w polsce,okazało się że miałem zainstalowaną najnowszą wersję Java i podczas przelewu powinno sie było pokazać okienko gdzie się wpisuje kod ale się nie pojawiało,należało usunąć Jave i zainstalować starszą wersję,zresztą wszystko jest opisane na stronie banku ING.
 
 
andro34 
Poczatkujacy
andro34

Wiek: 51
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 7
Skąd: Renswoude
  Wysłany: Wto Maj 27, 2008 12:25 am   

jestem w szoku!!! wczoraj póżnym wieczorem robiłem przelew a dziś już o godzinie 20-tej była kasa na koncie w polsce!zaksięgowana!coś pięknego,i tak powinno być :038:
teraz jak na to patrzę,to jest to naprawdę bardzo proste...
ale gdyby nie życzliwi ludzie tutaj,dalej bym tkwił w niewiedzy... :026:
P.S.hera odezwij się koniecznie! :031:
pozdrawiam!!! :039:
 
 
 
kamil.t 
Poczatkujacy

Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 11
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 12:42 pm   

witam,czy znajdzie sie osoba która pomoze zalogowac sie za pomoca kalkulatora ktory otrzymalem na ing.nl potrzebuje szczegolowej instrukcji poniewaz nie znam holenderskiego.z gory dziekuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group