NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o InterActief Groep!!!
Autor Wiadomość
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 8:50 am   Pytanie o InterActief Groep!!!

Witam,
Czy wie ktos moze cos o firmie Inter Actief? Mozna im zaufac?
Z gory dzieki za jakiekolwiek informacje :)
Pozdrowki dla wszystkich!![/b]
 
 
 
pioaga
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 73
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 10:28 pm   

Witam, niewiem zaduzo o tej firmie, skladalam tam papiery o prace, bylam w biurze itd, zalatwili mi pozwolenie na prace po zalatwieniu tego pozwolenia co trwalo ok 5 tyg czekalam ok 2 tyg na prace ale zrezygnowalam bo w miedzyczasie dostalam inna prace, ale wygladalo wszystko ok, nigdzie dotychczas nieznalazlam nic na ich temat, pracuje tam dziewczyna z polski z mojego miasta, moze ktos cos jeszcze napisze na ich temat ja wiecej niewiem, pozdrawiam
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Sob Mar 31, 2007 12:59 am   

wiesz tez tam poszedlem Pani zachwala i w ogole. nie jestem pewien bo jak to zawsze jest wewnrtrzny niepokoj. ale zobaczymy!
co bedzie to bedzie. nie moge sie przejmowac juz na przyszlosc :)
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
Misiako 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 4:56 pm   

Dla Wszystkich ktorzy chca yjechac do holandi przez firme JMB i pracowaac dla firmy Interactief....Przestrzegam...sa niesamowitymi zlodziejami...ludzie wyjezdzaja i siedza w domach na asce i nielasce czekajac na prace....wyjezdzaja zeby polepszyc sobie zycie a zostaja niesamowicie wykorzystanie....w najlepszym wypadku sa wysylani do pracy(za co powinni byc tak wdzieczni ze szkoda gadac) i albo nie wyplacaja im przepracowanych godzin(pomijam ze stawka jest ponizej minimum nie wspominajac o osobach ktore sa ponize 21 roku zycia) skladki emerytalane brak! Zlodziejstwo a najgorsze ze w biurze siedza tez polki...calkowicie znieczulone na ludzi ktozy przyjechali do pracy.Zadza pieniadza.Bogacenie sie kosztem innych.Podla Tanacha,bewzgledna NAtalia(njgorsze jest hotelarstwo!!ZLODZIEJE
 
 
Smoczek8333 
Poczatkujacy
kocham holandie

Wiek: 40
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 5
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 6:09 pm   

Jak wracalem z holand spotkalem kolesia ktory nie narzekal na ta agencje mial prace itp
Wiec juz zabardzo nie czytam opini ludzi przez internet wiadomo lepiej zawsze sprawdzic co ludzie mysla ale Polak jest takim narodem ze zawsze mu wiecznie cos nie pasuje i duzo marudzi:]Moze tak naprawde zacznijmy sie zastanawiac nad tym z kim mieszkac i pracowac a nie jacy sa posrednicy bo to tez duzo zalezy jacy ludzie wyjezdzaja:] :072:
 
 
 
kajtus
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 39
Skąd: odpowiedź zna wiatr ... :P
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 1:38 pm   ;s

No fakt, Polacy to okropny naród. Nie mają minimalnej stawki, wypłat, nadgodzin, godziwych warunków zamieszkania, ubezpieczenia, składek emerytalnych a w pracy pracują za kilku wiatraków i jeszcze śmią narzekać. Coś okropnego, co za niewdzięcznicy, prawda ?

Co do rekrutacji przebiega ona bardzo sprawnie, zwykle rekrutuje się właśnie tych, którzy narzekać nie będą, jeszcze będą lizać okradającą ich rączkę. Ekipa jest po prostu doborowa, w kraju prędzej czy później trafili by za kraty a w NL proszę, co za wspaniali pracownicy.

Mam taką cichą nadzieję, że kiedyś sytuacja w NL się zmieni podobnie jak od niedawna w GB.
Złodzieje i oszuści się wykruszą i będzie można normalnie pracować i układać sobie życie. Chociaż z drugiej strony, Angole to chyba mniej pazerny narodek i mają jakieś zasady, nie wiem, nie jestem specem od GB.
Szczerze mówiąc zaczynam odczuwać wstręt do Holandii, nie wiem czy tu chodzi o rodaków kochanych czy o to co się tam wyrabia. Po prostu za dużo tego wszędzie a wyjątki są piekielnie nieliczne.
Ostatnio zmieniony przez kajtus Pon Kwi 28, 2008 6:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
koondor 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 4:22 pm   

Pracowalem za posrednictwem tego biura tylko 1 dzien to oszusci i zlodzieje pracowanik nie ma tam zadnych praw:
- po pierwsze kiedy pojechalem do pracy dali mi buty o 3 rozmiary za male mimo iz wczesniej powiedzialem jaki rozmiar potrzebuje i powiedzieli albo zakladasz te buty albo do widzenia i nie pracujesz!
- po drugie grupa nowych osob jest zdezorientowana bo po zajechaniu na miejsce pracy nikt nie mowi co mamy robic nikt nie mowi co gdzie i jak tylko trzeba kazdego wypytywac na sile
- po trzecie na prace czekalem dlugo a wiadomosc dostalem bardzo poznym wieczorem taka ze na drugi dzien mam isc na 6 rano! taki telefon trzeba wykonywac w dzien a nie w nocy!
- po czwarte polki ktore pracuja sa glupie i nie traktuja innych powaznie poniewaz same uwazaja sie za najwazniejsze najlepsze i super zajebiste a sa zalosne inne pracownice tez sa takie (uwaga nie wszystkie lecz wiekszosc)
- kolejna rzecz zostalem oszukany poniewaz moj kolega ktory mial 17 lat zarabial 6.20 za godzine a ja majac lat 19 zarabialem niecale 4 za godzine a to bylo ponizej najnizszej stawki krajowej!
Moj przyjaciel ktory takze tam pracowal mial gorzej mial pracowac w hotelu a sprzatal biura poza tym jednego dnia pracowal innego nie tak na zmiane bo raz byla praca a za drugim razem niekjoniecznie i do tego kilka razy po niego nie przyjechali i powiedzieli ze on nie byl w pracy a czekal na samochod.
Ogolna ocena biuro do bani bezkarne i bezkrytyczne wobec siebie a krytyki trzeba bo bardzo wiele im brakuje tak samo jak kompetennych pracownikow pozdrawiam i stanowczo odradzam :) :039:
- i o
_________________
koondor
 
 
SYLWUSIA 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 31
Skąd: Casteren
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 5:12 pm   

Witam, ja też pracowałam przez tę firme, niestety dorobiłam sie tylko zniszczonych rąk i niczego więcej!!! zarobki są śmieszne!!! warunki mieszkaniowe nie najgorsze ale nowi pracownicy płacą po prawie 60 euro za tydzień a starzy 12 euro/tyg.
Praca jaką oferują to też kłamstwa bo róznie można trafić,czasami firma dzwoni do pracowników w nocy ze musza jechać do jakiejś pracy z samego rana,często autobusami bo kierowców mają zawsze za mało!!! zdarza sie to też nowym pracowniką, którzy nawet nie wiedzą gdzie jest przystanek!!! oczywiście za bilet trzeba zapłacić,a inter-syf jeśli będą mieli dobry humor zwrócą pieniądze dopiero po 2 tygodniach.OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!
_________________
SYLWUSIA :033:
 
 
 
Nismo 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 8:34 pm   

Czesc tez pracowalem przez ten syf jedyne co moge powiedziec to tyle ze jest to wielkie nie porozumienie. Firma ta sciaga ludzi do pracy nie zapewniajac im jej. Obsluga w biurze (stare - hotele) jest zenujaca kobiety ktore tam siedza Natalia ( farbowana blondynka w falowanych wlosach- cwaniara i Gosia zawsze mila uprzejma i jak zawsze tepa ktora nic nie moze zrobic i jedyne co mozesz z ich ust uslyszec to Natalia ona zawsze ma cie w dupie i ona zawsze Ci powie nie wiem a od Goski uslyszysz - ja nie wiem, wiec jest to bardzo wiele na kazde zadane im pytanie. Co do plac to zaslaniaja sie wiekiem i ze kazdy ma inna stawke za wiek i jebia tam kazdego na kase jak sie da za wszytko Tobie szybko sciagna ale jak oni maja Ci wyplacic to im sie nie spieszy - >>>cenzura<<< jebane. Za mieszkanie zabieraja po 60euro i jest to najdrozsza firma w holandii jak sie uda to dostaniesz fajne mieszkanie a jak masz pecha to bedziesz zyl w norze jakich malo
_________________
POWER BY NISMO
 
 
Joshi 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 41
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: Purmerend
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 12:30 pm   

Zgadza się, robiłem dla tej firmy około rok czasu i ten rok to stracony czas. Niczego się nie dorobiłem a tylko stresu i wqr#$%^ienia. Co do Natalii... szkoda gadać, na każde pytanie odpowiada - NIE WIEM! Przestrzegam, jest masa lepszych firm.
 
 
 
yogi 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: casteren
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 2:18 pm   

Inter - syf to gówno, przestrzegam nie pracujcie dla tej starej k.... natalii, zresztą cała ta firma to jedno wielkie dno , nikt tam nic nie wie, szczególnie kiedy pytasz o swoje ciężko zarobione pieniadze. Nic ich nie interesuje, czy nie masz wody w domu, albo ogrzewania bo coś sie rozpieprzyło. oni zawsze coś kombinują zeby jak najmniejszym kosztem wszystko było i na naprawe wody musisz sobie poczekać prawie 3 tygodnie, za mieszkanie musisz płacić i tak,zresztą słyszysz ze to twoja sprawa a nie ich! Nie dość ze dostaniesz pensji np 13 euro za cały tydzień pracy( 6 dni)a za sam bilet na tydzień musisz zapłacić ponad 20 zeby jakoś do tej pracy pojechać, i kiedy pytasz natalie co masz zrobić jak nie masz za co tego kupić, zamiast kupić ci bilet ona mówi zebyś pożyczył od kogoś pieniądze( tylko od kogo jak wszyscy tam są oszukiwani) chociaz i tak po pensji wcale nie bedziesz miał z czego oddać. maksymalna moja pensja tam to 180 euro razem z pieniedzmi za bilety(60e) i zdarzyło sie to może raz!!!!!!!!! oczywiście zdarzyło sie też ze nie dostałem nawet euro przez 3 tygodnie bo pieniądze zginęły i już( oczywiście to nie jest wina firmy tylko nie wiem duchów może...)zwrotu tych pięniedzy nie mam do dzisiaj. Na początku na prace musisz poczekać jakieś 2-3 tygodnie bo sami nawet nie wiedzą ilu ludzi dla nich pracuje, kto nie ma pracy itd...
tak samo jest z mieszkaniami słyszysz ze musisz sie przeprowadzić, proponują ci piękny dom, wanne i wszystkie wygody-luxus wprost, tylko na miejscu okazuje sie ze albo trafisz do domku gdzie już jest 8 osób a wprowadzili jeszcze np 2 i muszisz spać w salonie, albo to jakas nora, albo traficie na mieszkanie np: w amsterdamie nad/ pod dziwkami, i całe noce słyszysz dziwne dzwięki/jęki.
Nigdy nie widziałem podobnego >>>cenzura<<<, jakim jest ta firma.
A dodam ze każdy w tej firmie został oszukany i to nie raz, i nie rozumiem dlaczego ludzie tam dalej pracuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pięniądze które w dziwny sposób znikają trafiają do kieszeni tej...szmat...... natali i nikt ich wam nie zwróci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakbym miał ocenić te firme jak dla mnie O, :072:
Tą firme ktoś mądry dawno powinien spalić,
:074:
_________________
h.w.d.p. pozdro dla ziomków Z.Sz.i.P
 
 
 
proxim21 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Lut 11, 2009 11:52 am   

Tak lookajac po necie i roznych wypowiedzi na temat roznych agencji pracy mozna dojsc do wniosku ze czesc z nas czuje sie oszukana, a czesc znas poprostu znalazla sie w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie... Tak sie sklada ze tez pracuje za posrednictwem InterActief i jakos nie narzekam. Podpisalem umowe w dniu 5 maja 2008 i 6 juz mialem prace w ktorej pracuje zreszta do dzis. jesli ktos zjawia sie w nl w zime i probuje swojej szansy to niech nie oczekuje niewiadomo czego...I moze ktos sie ze mna zgodzi ze zima to matrwy okres pracy...I nie tylko w IA nie ma pracy w tym okresie, ale w wielu agencjach pracy... Jesli zna sie np angielski[nie wspominajac o holenderskim], posiada sie prawo jazdy lub jest sie wykwalifikowanym pracownikiem to nie powinno byc problemow z praca. Wielokrotnie widzialem przyjmowanie nowych , kolejne zwolnienia ... Zawsze przetrwaja najlepsi, a nikt nikomu nie bedzie placil za siedzenie na d! W sezonie wyciagam 0d 45 do 65 godzin tygodniowo, czyli od 250 euro w zwyz[na reke po odliczeniu mieszkania-czyli 65e tygodniowo]...a zima...?Zima jest gorzej...jesli przepracuje sie 30 godzin to mozna sie cieszyc. IA nie ma wplywu na to ile godzin zapewni wam boss ... Do roboty dojezdzam 80 km czyli dzienny bilans to 160 km , za bilety nie dostaje zwrotu bo jezdzimy firmowym autem[IA jezdzi : VW Caddy, VW Fox, VW Transporter T3 i T4,Mercedes Vito , Toyota Aygo - ponad 100 samochodow] i dopiero od tego roku wprowadzono oplate 5 e tygodniowo...dla przykladu podobno[bo osobiscie nie sprawdzalem] axidus pobiera oplate 20 euro + kary...Zwolnisz sie z roboty 200e kary , zjedziesz do pl pozostawiajac axidus kolejne 200e! Zakwaterowanie - sa mieszkania fajne, srednie i tragiczne, choc wiele zostalo juz polikwidowanych[rozne firmy - rozne mieszkania i nie ma tu zadnej reguly], a jesli komus zle zawsze moze wynajac sobie mieszkanie na wlasna reke... Znam ludzi ktorzy pracowali i w tempoteam i 3g i w wielu innych firmach... i jakos nie narzekaja na InterActief. wszedzie sa jakies plusy i minusy. wiec przedstawcie dokladniej co i jak gdy juz wypowiadacie sie na temat kokretnej firmy nie oglaszajac wszem i wobec ze to SYF ! Wszystkim oszukanym wspolczuje i mam nadzieje ze gdzie indziej bedzie wam lepiej , a tym ktorzy nie narzekaja zycze wytrwalosci i sil do dalszej pracy!
_________________
Dla chcacego nic trudnego!
 
 
Aphisss 
Poczatkujacy
Anielik

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 18
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Lut 11, 2009 12:56 pm   

Ja pracowałam w IA 5 miesiecy, i wcale nie uważam żeby to był taki syf, nie są idealni ale są dużo gorsze biura!! Przynajmniej IA wypłaca kase, zwraca za bilety, no a że stawka niska, to każdy przed podjęciem pracy jest o tym poinformowany. Co do Goski i Natalii to sie zgadza nie da sie z nimi dogadac.. Poprosilam gosie zeby wyslala mi jarograf na wskazany adres to wyslala mi to do polski lol Ja zawsze rozmawialam z Leonora i ona wszystko zalatwiala jak nalezy. Co do mieszkan, w porownaniu do mieszkan z agriwerku to niebo a ziemia, nie widzialam wszystkich mieszkan ale wiem mniej wiecej jak wygladaja te w okolicach centrum i nie są złe, a że ludzie to świnie i nie dbają o nie to już ich problem.
Teraz nie ma pracy na hotelach bo jest martwy sezon, nie ma turystów, polecam wyjechać w okolicach marca-kwietnia do października zawsze jest co do roboty jeśli chodzi o hotele..
W skali do 5 IA ma 3

Jeszcze tylko dodam, że ja owszem narzekałam ale na hotel, na supervisorów - co de fakto juz nie dotyczy IA. Poza tym na wszystkie skargi dot. hotelu IA interweniuje..
Nie jest źle, ja polecam IA, tylko praca, szczególnie na hotelach, lekka nie jest i musisz mieć to na względzie.
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez Aphisss Śro Lut 11, 2009 1:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kaja2211 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 10
Skąd: den haag
Wysłany: Śro Lut 11, 2009 5:37 pm   

mogl by mi ktos podac numer do kogos z biura?? pozder :039:
 
 
Aphisss 
Poczatkujacy
Anielik

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 18
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Lut 11, 2009 9:24 pm   

Biuro IA w Rotterdamie - 102667890

mam gdzies jeszcze do gosi i natalii ale ponoc one w innym dziale sa .....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group