NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o InterActief Groep!!!
Autor Wiadomość
engracado 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 19
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 5:05 pm   

Ja pracuje juz kolejny sezon dla IA. Moje odczucia co do firmy sa BAAAARDZO mieszane, jesli chodzi o samo biuro i Polakow pracujacych w starym biurze (Alicja i Rafal) to powiem tak: to chyba zalezy od ich humorow co ci powiedza i w jakim dniu, choc wydaje mi sie, ze Ala sie stara jak moze, choc nie zawsze jej to wychodzi, a z Rafala wyrabia sie powoli niezly cwaniaczek ktory niewiele pomoze w razie problemow (tak jak swego czasu Dorota, byla mila jak cos potrzebowala, ale na tym sie konczylo). Idac dalej, jesli chodzi o mieszkanie, coz to chyba tez duzo zalezy od szczescia, bo niektorzy mieszkaja w totalnym syfie z myszami i zgrzybialymi lazienkami a inni maja W MIARE dobre warunki [nie liczac tego, ze mieszkania sa ponad w polowie nie umeblowane i zawsze sie musisz prosic po przyjezdzie o cos, jeszcze mi sie nie zdazylo zebym przyjechala a w mieszkaniu byly wszystkie potrzebne PODSTAWOWE sprzety...], jesli chodzi o place: wzrosl znowu koszt zakwaterowania tj 65euro/tyg + tak jak bylo zapowiadane jest teraz oplata za dowoz do pracy busem tj 5euro tygodniowo (w sumie zabieraja ci 70euro). W sezonie nawet da sie zarobic, ale jak juz praca jest na wykonczeniu, to maja cie gdzies i siedzisz w domu przez tydzien, ewentualnie idziesz ze dwa razy do pracy na pare godzin zeby mieli co z ciebie sciagnac (zazwyczaj w zimie), ale w lato naprawde da sie konkretnie zarobic, choc nie zdziwie sie jesli do konca roku w sumie na tydzien beda zabierac ok 80-90euro...
ahhh co zrobic, takie uroki pracy przez posrednikow!
Pozdrawiam!
 
 
mody88 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 12:56 pm   interactief

ta firma co do wyplat jest bardzo ok ja mam swoje mieszkanie i jestem zadowolony czasami malo godzin a czasami pracuje od 6:00do 17:00 jesli niemasz mieszkania i oni ci dadza to niebardzo polecam poniewaz sa problemy i to wielkie bedziesz sie czul btak zwanym ich psem poniewaz beda góra..Ale jak maszmieszkanko swoje to polecam
 
 
anetaad4 
Poczatkujacy
anetaad4

Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 49
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 4:46 pm   

Ja takze pracowalam dla tej firmy.Na brak godzin nie narzekalam.problem byl z dojazdem.
otoz kiedy mieszkalam na zuidzie w Rotterdamie miałam kierowce przeprowadzajac sie na feinord nikt nie chcial po mnie przyjezdzac.
Po pracy czekalam do 3godz.az ktos po mnie przyjedzie.
Wiem,ze najlepiej jest jak Twój kierowca pracuje z toba na szklarni bo konczac predzej prace musisz czekac az ktos po ciebie przyjedzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group